Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem screen'a:

"Uruchomienie tej..... nie znaleziono DANEHTTP.DLL. Ponowne zainstalowanie..."

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Screen się nie wgrywał w poście...

Ale należy ponownie pobrać rar, wypakować i tam gdzie exe dodać DaneHTTP.dll co prawda nie jest ona potrzebna, ale zapomniałem usunąć wywołania do tej dllki i przez to jest błąd :jezyk1:

https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz działa.. super sprawa z tym sprawdzaniem.

Dzięki.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR.

Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Paczka rar do pobrania pod adresem: https://pingseomaster.hot.net.pl/doPSM.rar

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po instalacji za pomocą instalatora czyli z poprzedniej wersji nie ma tego pliku, ale jest w paczce z

Paczka rar do pobrania pod adresem: https://pingseomaster.hot.net.pl/doPSM.rar wiec wystarczy go wgrać do PingSEOMaster\dane

---------

To nie jest poprawka, ale nowy moduł i sprawdza on wskaźnik site komendą site:https://www.domane.pl więc sprawdza site dla adresu jaki jest podany w programie, a może to być adres domeny, lub podstrony dla szybkiej indeksacji dodanych stron do precli i katalogów...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę będę się czepiał, ale niepraktyczne jest zaznaczanie. Ponieważ nie zawsze sprawdzimy całą listę... i wtedy wykasujemy to co nie powinniśmy. Lepiej było by, gdyby można było zaznaczyć zaindeksowane (bo sprawdziliśmy tylko 100 adresów) i je wykasować.

Teraz usuniemy wszystkie, nawet te z "brak danych", więc pozostaje zaznaczanie ręczne.

Obecnie jest ok, gdy sprawdzamy tylko kilkadziesiąt adresów.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczanie jest takie, bo chodziło o wyeliminowanie już zindeksowanych

[Zaznacz nie zaindeksowane] zaznaczy właśnie te które nie są zindeksowane i za pomocą następnego przycisku je wykasujemy te zaindeksowane co ma celu pozostawienie tylko tych do dalszego pingowania w celu indeksacji.

Ten moduł w zasadzie napisałem z przeznaczeniem do indeksacji samych wpisów w katalogowych i preclach których po zaindeksowani nie ma sensu już pingować dalej i można wykasować z bazy programu stąd też takie, a nie inne zaznaczanie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczanie jest takie, bo chodziło o wyeliminowanie już zindeksowanych[..]
I trochę to skompikowałeś :) Jak sam piszesz chodzi o wyeliminowanie zaindeksowanych, czyli je zaznaczamy i je kasujemy :)

Teraz sprawdziłem 50 wpisów, dostałem bana... i nie ma jak wykasować tych zaindeksowanych, trzeba zaznaczać ręcznie.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności