Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały dzień testowałem chyba setki adresów i bana dostałem :)

Jeśli odwrócę zaznaczanie problem pojawi się dla kasowania już zindeksowanych wiec nie ma na to uniwersalnego rozwiązania przynajmniej na tą chwilę :) ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja dużo szukam.. :)

Ale czemu pojawi się problem? Uważam, że lepszym rozwiązaniem jest zaznacz zaindeksowane oraz kasuj zaznaczone.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zaraz zrobię tak jak Piszesz w innej wersji :)

---

Wersja z [Zaznacz zaindeksowane] oraz [Kasuj zaznaczone] dostępna paczce https://pingseomaster.hot.net.pl/doPSM2.rar

Wystarczy wypakować bez konieczności instalacji :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy objawia się ban ?? Bo nie mogę sprawdzić żadnego wpisu. Pojawia mi się: brak danych i tak przy każdym wpisie.

GoogleSite ver_1.0.4 oraz PingSeoMaster chyba działają podobnie a w przypadku PingSeoMaster dostaje się bana. Zaznaczę, że w tym pierwszym programie nie korzystam z proxy.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban objawia się tym, że dostajesz blokadę na IP za wykonania zbyt dużej ilości zapyta do google w danym czasie i te zapytania sumują z wszystkich programów łącznie z zapytaniami jaki robimy ręcznie w przeglądarce.

W wypadku programu Ping SEO Master jeśli mamy bana w module od site zamiast wskaźnika site nawet 0 powinno być "brak danych" nie mam możliwości sprawdzenia, bo bana nie dostałem jeszcze nawet po całym dniu testów i odpytywania o site. Teoretycznie powinno pomóc zapytania do google z listy DC, a nie tylklo www.gooogle.pl

----

Skorzystaj z przycisku [Podgląd strony w google] który otworzy przeglądarkę z załadowaną stroną zapytania z pola tekstowego obok np:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...ster.hot.net.pl

jak masz czasowego bana na IP pojawi się strona z komunikatem i tokenem zamiast klasycznej strony wyszukiwania w google.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz bana.... Dla jasności daje, że nie jest to moduł do masowego sprawdzania site dla setek adresów za jednym zamachem.

Taka sugestia - testujcie działanie ma małej liście, bo nie ma sensu co chwile odpytywać o site, bo wtedy faktycznie google nakłada bany na IP. Niestety na to już nie mam wpływu - jedynie rozsądek przy odpytywaniu może uchronić nas od czasowego bana na IP.

Co gorsza jak na jednym IP np sieć w biurze będzie odpalonych kilka programów jednocześnie do odpytywania google to wtedy ban IP dostanie jeszcze szybciej :)

Obecnie testuje odpytywanie na liście 50 adresów przy włączonej opcji odpytywania DC i bana jeszcze nie dostałem na IP :)

--

Sprawdzam już 5 raz, ale z pewnymi odstępami raz co daje 50 x 5 = 250 zapytań w ciągu ostatnich 30 minut i bez bana

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem program nie ma służyć do masowego sprawdzania site, ale pingowania nie zindeksowanych stron wiec "niech sobie sam dozuje użytkownik" jak będzie korzystał z tego modułu....

7 sprawdzanie = 350 sprawdzonych stron i bez bana...

----

Poza tym w celu skutecznej implementacji rozkładu czasowego zapytań musiał bym znać dokładnie jakie ograniczenia ilościowo czasowe google nakłada, bo bez tego IMHO mija się z celem :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W API google ping jest przewidziany tytuł więc lepiej pingować z tytułem skoro taki parametr przewidzieli :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz połączenie z internetem ?

Możesz otworzyć stronę https://pingseomaster.hot.net.pl ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz połączenie z internetem ?

Możesz otworzyć stronę https://pingseomaster.hot.net.pl ?

Oczywiście, że mam połączenie z netem i ta strona się otwiera i nawet instalacja idzie

Może zablokowane mam jakieś porty . CZy pingowanie na 80 Leci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności