Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zgłaszał takich problemów. Tak pingowanie i autoryzacja jest klasycznym żądaniem HTTP na porcie 80.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie wszystko bylo ok, az pewnego dnia, jakies z 2tyg temu pojawil sie ten problem z autoryzacja. Jak sie uruchamia program to jest "Autoryzacja dla pc zakonczona" i wciskam OK, a pozniej jest juz tylko opcja "uruchom w wersji demo" - trzeba to okno zamknac X i wtedy dziala w full wersji.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko bylo ok, az pewnego dnia, jakies z 2tyg temu pojawil sie ten problem z autoryzacja. Jak sie uruchamia program to jest "Autoryzacja dla pc zakonczona" i wciskam OK, a pozniej jest juz tylko opcja "uruchom w wersji demo" - trzeba to okno zamknac X i wtedy dziala w full wersji.

Możliwe ale jeśli jest: "Wystąpił błąd podczas sprawdzania autoryzacji" to nie idzie zrobić "x". Można zrobić "przerwij" i wtedy program się wyłącza albo "ignoruj" i wtedy jest 0 uruchomień.

Jednak dzisiaj trochę popatrzyłem i jest tam jeszcze mały bug który pozwala korzystać bez ograniczeń.

Mam tylko pytanko jakie powinno być opóźnienie w pingowaniu kolejnych podstron aby nie było żadnych problemów z wujkiem google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że dodałem posta na pewnej stronie. Po pewnym czasie widzę, że link prowadzi do mojej strony. Natomiast co z postami, które dodałem a nie zostały jeszcze zindeksowane?

Czy pingować:

1). Stronę na której dodałem post z tytułem serwisu (tutaj chyba bez znaczenia jaki?)

2). Stronę na której dodałem post z anchorem mojego linku jako tytuł serwisu.

Czy to bez różnicy, którą opcję wybiorę ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - Wersja demo programu zostaje wstrzymana do odwołania.

Osoby mające autoryzowany program dla ich MAC karty, a które by miały kłopoty z jego autoryzacją proszone są o kontakt PM, lub mailowo na adres systemy.internetowe@gmail.com celem wyjaśnienia problemu z autoryzację.

Jednocześnie przepraszam za utrudnienia.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba się zepsuło z importowaniem danych z pliku. Tytuł przy importowaniu nie oddziela się od adresu. Dodawany jest w takiej postaci: https://domena.com/{tytuł}. Tak mi dodało 100 adresów, które "pingowałem" :fool:

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku danych z tytułem w formacie:

https://domena.com/{tytuł}

https://domena.com/{tytuł 2}

https://domena.com/{tytuł 3}

należy odhaczyć [x] Z Pliku Z Zawartością Title jak na testowym screenie

dopsm2.jpg

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ale zonk :) Dzięki wielkie. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wcześniej już importowałem wpisy z tytułem serwisu ;)

Obecnie borykam się z innym problemem. Sprawdzam indeksację 70 wpisów i czasami program mi się wyłącza przy sprawdzonych 40-50 adresów. Jaka może być przyczyna tego problemu ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe przyczyny:

- wolne łącze co powoduje, że po pewnym czasie jest zbyt wiele wątków uruchomionych;

- słaby sprzęt pod względem szybkości procesora i wielkości RAM na którym jest uruchomiony program;

- możliwy bug w programie który ujawnia się dopiero przy wystąpieniu jakiegoś czynnika z tych powyższych;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności