Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa funkcja w programie Ping SEO Master 2.2.0

Dodałem nową funkcję pozwalająca na szybkie odpingowanie wybranego serwisu bez potrzeby dodawania jego adresu do bazy danych programu dostępną z głównego menu Akcje -> Szybkie pingowanie

szybkiPing.jpg

W związku z wprowadzeniem nowych funkcji czasowo przywracam możliwość testowania.

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR.

Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 2.0.0 z wypakowanego archiwum.

PS jak chodzi o opinie o programie znalazłem interesujący wpis na blogu:

Ping SEO Master ? pingujący ideał

Jest to chyba najbardziej rozbudowane narzędzie do pingowania, więcej funkcji absolutnie nie jest potrzebnych. Polecam go do używania jako główne narzędzie do pingowania, a skrypt Linuksowy niech sobie będzie odpalony, nikomu to nie zaszkodzi[...]zważając na to, że program Ping SEO Master bardzo, ale to naprawdę baaardzo przyda nam się do szybkiej indeksacji naszych podstron.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Proszę sprawdzić czy wszystkie adresy google DC są aktualne na liście, bo dopiero wczoraj zauważyłem, że nie niektóre z nich przestały działać.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo o to właśnie chodzi Panie kolego w końcu jak ktoś napisał na swoim blogu "Ping SEO Master pingujący ideał"...

Pingować można tym programem szybko i skutecznie ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o DC to sam jestem zaskoczony, że ich adresy IP porostu przestały działać, bo wydawało mi się, że jest to stała, a nie zmienna :)

Przed chwilą sprawdzałem zindeksowanie z taką listą adresów DC :

64.233.169.19

64.233.183.17

64.233.189.44

66.102.9.18

66.102.11.19

66.249.89.19

72.14.203.19

209.85.129.18

209.85.135.17

i wszystkie działały...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista aktywnych DC i ich IP się ciągle zmienia - są "stałe" ale tych jest mało.

https://www.vaughns-1-pagers.com/internet/g...ata-centers.htm - średnio odświeżana lista :)

https://www.seocritique.com/datacentertool/ - ja z tego narzędzia pobieram aktualizacje z jakich IP można korzystać

Mam nadzieję że Ci się przyda

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tej listy https://www.seocritique.com/datacentertool/ pobierałem te IP DC...

No cóż - będzie trzeba przy czasie dopisać moduł do sprawdzania dostępności danych DC, bo jaki już pisałem nie jest to wartość stała, ale zmienna.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze bardzo o rozwiązanie problemu z blokowanie ze strony google przy sprawdzania wpisow w indeksie. Super opcja jest to ale po 50 szt dostaje bana.Nie da rady to robic jakos na zewnatrz przez prox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym wcześniej, że wszelka aktywność zadań z danego IP się sumuje. Wiec jeśli z danego adresu IP jest dużo zapytań google go zablokuje, ale na pewno nie po 50 odpytaniach/IP z samego programu Ping SEO Master. Najwidoczniej Stosujesz inne programy wykonujące żądania do Google , lub w Twojej sieci takowe działają.

Ja stosuje ze zmienianiem google DC i nie dostaje bana nawet przy 100 odpytaniach co jakiś czas...

Z implementacja obsługi proxy to nie problem, ale problem jest te proxy posiadać i to nie proxy z publicznie dostępnej puli, bo takowe są nieprzydatne, ale własne adresy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności