Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszej wersji programu zrezygnowałem z instalatora więc wystarczy tylko pobrać, wypakować z archiwum i gotowe:

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR.

Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 2.0.0 z wypakowanego archiwum.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiem, że userzy używają program na 64 bitowych komputerach. Jednak co do działania samego modułu do sprawdzania indeksacji nie mogę się wypowiedzieć, bo takowego systemu nie posiadam co za ty idzie nie mam możliwości testowania :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że userzy używają program na 64 bitowych komputerach. Jednak co do działania samego modułu do sprawdzania indeksacji nie mogę się wypowiedzieć, bo takowego systemu nie posiadam co za ty idzie nie mam możliwości testowania :(

Mi się wywala nawet bez tej funkcji, rzuć okiem wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że nie mam system 64 bitowego wiec gdzie mam tym okiem rzucić :(

Poza tym pisałem też, że "Wiem, że userzy używają program na 64 bitowych komputerach." i im się nic nie wywala...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że nie mam system 64 bitowego wiec gdzie mam tym okiem rzucić :(

Poza tym pisałem też, że "Wiem, że userzy używają program na 64 bitowych komputerach." i im się nic nie wywala...

To u kolegi rzuć okiem, bo chyba kolegów masz. ;) A tak na poważnie to zdarza sie to bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim się nie zdarza wiec na nic moje rzuty okiem .... :(

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djurek w twojej kwestii już się wypowiedziałem. Dodam, że jak pisał davit [i inni mi na email] skoro program na innych komputerach działa bez problemów to problem leży nie po stronie programu [ bo w takim wypadku na innych kompach było by podobnie], ale Twojego komputera. Dlaczego tak się dzieje nie mogę zdalnie stwierdzić wiec możemy się umówić, ze prześlesz mi swojego kompa na ok tydzień i sprawdzę co słychać. Inaczej Twojego dodam indywidualnego problemu rozwiązać nie mogę.

SUGESTIA: sprawdzając zindeksowanie stron z listą DC jeśli pojawi się Brak danych to oznacza,że dane DC przestało działać. NP dziś nie działa https://66.102.11.19. W niedalekiej przyszłości postaram się wprowadzić pewne rozwiązanie z aktualizacją DC dla programu :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja oficjalna. Program był przeznaczony dla systemów operacyjnych Windows 32 bitowych jak XP, Vista i na takowych był testowany w związku z czym ewentualne reklamacje związane z działaniem programu mogą tyczyć się tylko tej wersji systemu.

Wiem jednak, że działa też na systemach 64 bitowych, ale jako autor programu nie gwarantuje jego prawidłowego działania pod tym systemem operacyjnym co jest to wynikłe z braku takowego systemu operacyjnego i możliwości samodzielnego testowania.

------------

W chwili obecnej program nie ma wersji testowej jednak nadal istnieje możliwość jego czasowego przetestowania po uprzednim kontakcie ze mną na PM, lub mailowo: systemy.internetowe@gmail.com

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji zostały nadane prawa do zapisu do bazy danych programu PingBazaDanych dla programu katalog ../dane/PingBazaDanych.sql

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności