Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

I Mion nie robi nic ze swoim oprogramowaniem , dwa tyg. temu napisał ze sie zajmie o DC adresach i nic ...
Owszem napisałem, ale nie napisałem, że nastąpi to od razu w tym samym dniu! Zmiany w oprogramowaniu exe to nie to samo co zmiany w skryptach php.... Wprowadzenie tej funkcjonalności jest planowane, ale nie na wczoraj - wiec zbędne są tego typu uwagi.

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak masz źródło kodu to prawie to samo co skrypty . Napewno korzystarz z narzedzi do programowania /sprawdzanie skladni , debugowanie , kompilowanie/.

A rozwijając projekt w ślimaczym tempie nie wróży sukcesu.

Mógłbyś sie wybic , gdybys pewnie troche popracował nad projektem.

Licze na Ciebie, ze dodasz równiez cos od Siebie w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Licze na Ciebie, ze dodasz równiez cos od Siebie w projekcie

A to dobre, ha,ha,ha zwłaszcza, że cały projekt jest od A do Z ode mnie.

EOT w tej kwestii...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się jeszcze upewnić czy tytuł serwisu to <title>To jest właśnie tytuł</title> czy anchor linku <a>Twój tytuł strony</a>

??

Ominęliście moje pytanie specjalnie czy po prostu nikt go nie zauważył :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to parametr który zostanie wysłany jako "Name of site" w protokole procedury RPC

https://www.google.com/help/blogsearch/pinging_API.html

Program w niektórych operacjach jak dodanie nowego serwisu do pingowania pobiera title strony z dodanego do adresu

okmmno.jpg który zostanie wysalany jako parametr "Name of site".

Można też ustawić własny "Name of site" inny niż title w drodze edycji, lub podczas dodawania serwisu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli źle robiłem :) Dzięki za wyjaśnienie. Mogło to spowodować gorszy efekt pingowania jeżeli używałem jako nazwę serwisu <a>tytuł wpisu</a> ??

Po dodaniu serwisu do programu a następnie podczas edycji adresu nie można pobrać tytułu serwisu. Czy istnieje taka szansa aby dorobić taką opcję ??

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka możliwość jednak od razu dodam "nie na wczoraj".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że programowanie nie jest takie szybkie. Dodatkowo jeszcze trzeba znaleźć czas :)

Nurtuje mnie jedna rzecz a mianowicie. Chyba odkryłem lukę w programie ale nie jestem pewny :) Otóż mam sobie wpis w katalogu seo-city. Wpisuje w Google: site: https://www.seo-city.net/strona/4226/Remonty-Szczecin i wpis jest zaindeksowany.

Odpalam Pingmaster i ku moim oczom pokazuje mi, że wpis nie jest zaindeksowany :)

Od razu zorientowałem się, że w programie przy sprawdzaniu indeksacji jest: site:https://www.seo-city.net/strona/4226/Remonty-Szczecin (Nie ma spacji po dwukropku). Nie wiem czy powinna być czy też nie ale najwyraźniej powinna :)

site: https://www.seo-city.net/strona/4226/Remonty-Szczecin (Ze spacją pokazuję, że wpis widnieje w Google).

Teraz pytanie dlaczego tak się dzieje? Czyżby spacja miała aż tak wielkie znaczenie ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie prawidłwy wpis to site:domena.pl (może być z https:// lub www ) NAPEWNO bez spacji.

Twój wpis ze spacją nie istnieje - bynajmniej ja go nie znalazłem w google. (znaczenie ma DC - wpis moze sie juz pokazywac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik site sprawdza się bez spacji czyli tak jak jest to zaimplementowane w programie Ping SEO Master wiec nie wiem gdzie Ty widzisz spacje....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor programu był nieczynny [i nie wykluczone, że będzie nadal] w związku z akcją przeciwpowodziową ...

Ale chwilowo jestem dostępny wiec w razie pytań / problemów zapraszam na PM, lub mailowo: systemy.internetowe@gmail.com

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmian ostatnio nie wprowadzałem wiec w celu wyjaśnienia zapraszam na PM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności