Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Na twoje pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Niektóre adresy za indeksują się po jednym razie. Inne po 5 a jeszcze inne w ogóle nie wejdą do indeksu. Ja pinguję rano, po południu oraz wieczorem i 3 razy na dzień wydaję mi się być odpowiednie. Pingowałem częściej ale nie przynosiło mi to żadnych lepszych wyników. Korzystam z listy 89serwerów.

Ze swojego doświadczenia muszę dodać, że jak zacząłem edytować na unikalne wpisy w katalogach to zaczęły mi się indeksować. Wcześniej nawet pingowanie, podlinkowanie nie pomagało.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Popieram przedmówce, po co płaci skoro można mieć to za darmo jak przejrzysz ten dział też znajdziesz listę serwerów.

czytam to nie raz, chodziło mi o ilość 390 szt i dokładność wyselekcjonowania.Lista a lista się różnią to jak lista for do Xrrumera,udostępnisz swoja za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sporadycznie, ale też mi się to zdarzyło. W tygodniu postaram się to odbugować :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, zastanawiałeś się nad przejściem z opcji site: na info: do sprawdzania zaindeksowania?

Przy adresach statycznych to nie ma wielkiego znaczenia, ale przy sprawdzaniu zaindeksowania serwisów, które posiadają adresy dynamiczne, to już może generować błędy:

site: - https://www.google.pl/#hl=pl&safe=off&a...91a0960f02c72bd

info: - https://www.google.pl/#hl=pl&safe=off&a...c8bf8f521e9fd1e

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesne serwisy powinny mieć zaimplementowane przyjazne linki, a nie z parametrami.

Druga sprawa jest taka, że wybór site, a nie info był podyktowany nie tylko tym, że ma sprawdzić, ale też podać wskaźnik site dla adresów głównych który po akcji pinowania przeważnie rośnie.

Jak znajdę odpowiednie wolne moce przerobowe postaram się wprowadzić możliwość wyboru site / info.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, zastanawiałeś się nad przejściem z opcji site: na info: do sprawdzania zaindeksowania?
Właśnie wprowadzam zmiany w programi i widzę, że opcja info to jakaś lipa. Przykład:

info:https://www.forum.optymalizacja.com - Niestety nie ma informacji dotyczących adresu www.forum.optymalizacja.com

site:https://www.forum.optymalizacja.com - Około 182,000 wyników (0,07 s)

Tak, że nie wprowadzam takiej opcji w programie....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak mnie naszło. Jest w programie opcja "Skasuj wybrany". Czy dużym kłopotem było zmienienie jej na "Skasuj wybrane" i danie możliwości zaznaczenia kilku-kilkunastu serwisów na raz?

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności