Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadziłem następujące zmiany:

1) Zmieniłem sposób zapytań do google o site i problem z samozamykaniem podczas sprawdzania powiniem być wyeliminowany.

2) Dodałem możliwość kasowania wybranych adresów za pomocą standardowego multi wyboru z list. Przycisk [skasuj Wybrane]

Zaznaczenie + Shift, lub zaznaczanie + kolejne dodawanie/ocezjowanie za pomocą klawisza Ctrl.

Wystarczy podmienić plik exe z archiwum, lub pobrać na nowo.

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR. Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 2.4.0 z wypakowanego archiwum.

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Daj nać czy jest dobrze ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mion, kasowania działa świetnie.

Jeszcze jak mogę pomarudzić, to zauważyłem jeden błąd w opisie monitu. Przy sprawdzaniu indeksacji, klikamy usuń zaznaczone z bazy programu a monit brzmi "potwierdź skasowanie niezaznaczonych z bazy programu". To by było na tyle :).

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy - dziękuję za informacje;

@Kupiciel - jakie są parametry komputera - RAM, procesor ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - niebawem protestuję w poszukiwaniu przyczyny problemu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak puszcze pinga na 2 tys adresów i będę chciał sprawdzić ich zindeksowanie,

to czy czasami nie dostane bana w Google i w serwisach pingujących.

Z tego co wiem to niektóre serwisy pozwalają pingować ileś adresów na jakiś czas.

Jak to jest tu rozwiązane? Czy on czeka kiedy może puścić kolejne pingi itp

Czy może jest tak ze puszcze na 2 tyś, 100 pójdzie, a na resztę zostanie nałożona blokada.

I defakto mimo że program puści 2 tyś pingów to nie wszystkie coś dadzą.

Napisałem tu pewne wielkości, ale nie o to mi chodzi, chodzi mi o założenie jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A czy jak puszcze pinga na 2 tys adresów i będę chciał sprawdzić ich zindeksowanie,

to czy czasami nie dostane bana w Google i w serwisach pingujących.

Bana na jakiej podstawie ? Nie ma [przynajmniej mi nie są znane] żadne wytyczne od google odnośnie ilości wysyłanych pingów.

Jeśli wykonasz z tego samego IP bez losowania DC sprawdzanie zindeksowania 2000 stron w ciągu możesz dostać czasowy filtr na IP za nadmierną ilość żądań:) ale bynajmniej nie jest to jakiś filtr dla pozycjonowanych stron, bo to dwie całkowicie różne kwestie.

@Z tego co wiem to niektóre serwisy pozwalają pingować ileś adresów na jakiś czas.

Proszę o konkretne linki do źródeł z API serwerów XML-RPC na jakie się powołujesz.

@Jak to jest tu rozwiązane? Czy on czeka kiedy może puścić kolejne pingi itp

Tak, czeka tyle czasu ile użytkownik ustawi w konfiguracji programu.

Testowo wysyłałem do pod adres serwera google RPC-XML kilka pingów - żądań na sekundę łączeni przeszło kilka tysięcy i zawsze zwracane było podzienkowanie:

<member>

<name>flerror</name><value><boolean>0</boolean></value>

</member>

<member>

<name>message</name><value>Thanks for the ping.</value>

</member>

@I defakto mimo że program puści 2 tyś pingów to nie wszystkie coś dadzą.

Nigdy nie jest tak, że jeden wysłany ping i pomyślnie odebrany gwarantuje 100% indeksacji. Prawdę powiedziawszy są też i takie adresy które pinguje się ileś czasu i nadal nie są zindeksowane. Podobnie wygląda sprawa z linkowaniem, dopalaniem z SWL'a itd.

Tak na marginesie zresztą już o tym pisałem jeśli nagle mamy do pingowania przeszło dwa tysiące adresów to albo masz ogromny sztab ludzi którzy dodają do kaatlogów, precli, że dziennie masz ponad 2.000 adresów podstron do zaindeksowania, lub coś jest robione źle. Chyba, że pingujesz adresy - strony już znajdujące się w indeksie co mija się z celem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie bardziej techniczne, jak długo konkretny adres powinine być w ping seo masterze pingowany, czy dobrze myślę że jeżeli został zaindeksowany to można go usunąć ?

jaka jest maksymalna liczba adresów będących na liście w ping seo master ?

jeżeli włączyłem sprawdzanie indeksowania to on sprawdza google'a, automatycznie wszystkie strony www.google.pl firmowe w firmie zwiariowały i proszą o kod, kiedy to ustąpi, indeksację już wyłączyłem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingowanie adresu podstrony ma właśnie na celu jego indeksacje więc jak już dana podstrona zostanie zindeksowana dalsze jej pingowanie mija się z celem. Ja takie adresy usuwam w module sprawdzającym indeksacje.

Inaczej sprawa wygląda z pingowaniem np strony kanału RSS w którym co jakiś czas pojawiają się nowe linki, lub głównego adresu domeny. Takie adres można zostawić i co jakiś czas pingować ponownie.

W programie jednocześnie pingowany jest jeden adres, ale wielowątkowo do n liczby serwerów XML-RPC jednocześnie.

Można wybrać pingowanie:

1) Wybranego adresu;

2) Wszystkich adresów z listy wczytanych;

3) Pingowanie wszystkich adresów z powtórzeniami;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności