Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już od jakiegoś czasu program nie ma wersji demo, ale jak Chcesz przetestować napisz do mnie w tej sprawie na PM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie cos takiego podczas uzywania PINGMASTER. Jak pracuje mi w tlepodczas normalnego uzytkowania , to po ok. 30 minutach zaczyna frezowac "mrozic" pozostale aplikacje.

Nie moge nawet kozystac z przegladarki.W zadaniach CPU i RAM wszystkich userów nie ma czegoś niepokojącego ??

Napiszcie czy macie podobnie i moze jakies patenty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie programu PSM nie ma wpływu na działanie innych aplikacji gdyż całość odbywa się w ramach osobnego procesu i wszystkie wątki w programie też działają w ramach tego procesu.

Program PSM zużywa ok 10 MB RAM pamięci czyli tyce co nic. To samo z wykorzystaniem procesora. Można to obserwować w menadżerze zdań Windows.

----

Sprawdzałem kolejny raz program "działający w zasobniku-tray'u" już ponad dwie godziny i zużycie pamięci/procesora jest cały czas stałe. Poza tym program jest już od dłuższego czasu używany przez licznych userów... wiec gdyby powodował takie sytuacje jak Opisujesz dawno by ktoś o tym zasygnalizował.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po wrzuceniu sitemap.xml o liczbie podstron 500 do Ping Seo Master, ma sens pingowanie każdej podstrony z sitemap osobno, czy jest to dopuszczalne?

A teraz przy sprawdzaniu zaindeksowanych stron wyskakuje mi komunikat w site error ;/, to znaczy że dostałem bana? Na jak długo jeśli tak?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ma sens pingowanie każdej podstrony z sitemap osobno

Pytania ogólne tyczące pingowania proszę kierować do działu ogólnego np dla początkujących;

@Czy idzie coś z tym zrobić?

Tak, nie używać trybu hibernacji komputera gdyż program nie był pod tym kątem projektowany;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ma sens pingowanie każdej podstrony z sitemap osobno

Pytania ogólne tyczące pingowania proszę kierować do działu ogólnego np dla początkujących;

@Czy idzie coś z tym zrobić?

Tak, nie używać trybu hibernacji komputera gdyż program nie był pod tym kątem projektowany;

Aha, rozumiem.

Mam jeszcze pytanko (pisałem kiedyś wcześniej) czy nie idzie zrobić opcji aby pingowało od zaznaczonego katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ie idzie zrobić opcji aby pingowało od zaznaczonego katalogu?

Oczywiście, że technicznie idzie, ale takowej funkcji nie planuje :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim natłoku informacji o zdarzeniu w którym program zgłosił wyjątek tylko telepata jest wstanie pomóc :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolego wysłałem do Ciebie wczoraj info na PW

A ja dziś do Ciebie, bo wczoraj nie dałem rady :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zakupu programu, bo słyszałam, że autor jest wybredny jeżeli chodzi o linki :)
Nie lepiej zapytać autora o to :yahoo:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności