Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest dla mnie za trudna, a co nie nie jest tematem tego topicku więc podaruj sobie takie teksty :)

Jeśli ci nie odpowiada obecny interfejs programu nie korzystaj z niego.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak już napisałem wcześniej "Resztę planowanych zmian i tych nieplanowanych już wkrótce" :)

To ja bym zgłosił małą usterkę, która jednak nieco dezorientuje.

Przy sprawdzaniu zaindeksowania, po wciśnięciu "zaznacz zaindeksowane" na dolnej belce wyświetlona jest ilość adresów zaindeksowanych, ale napis brzmi "Nie zaindeksowanych". Już się kilka razy w pośpiechu zamotałem.

I sugestia: czy problemem było by dorobić skróty klawiaturowe do kilku popularnych komend?

W stylu np.:

sprawdź zaindeksowanie: ctrl + S

dodaj adres: ctrl + D

eksport adresów: ctrl + E

lub coś w ten deseń.

Myślę, że by to ułatwiło życie userom.

Jeśli było wcześniej - sorry, ale po prześledzeniu kilku stron straciłem zapał do czytania całego wątku.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie zauważyłem aktualizacji do 25k

Świetnie, to zmniejsza mi ilość otwartych programów.

Mion, tam kiedyś była w planach też możliwość pingowania z proxy - to w planach nadal w najbliższym kwartale?

Oczywiście zwiększenie do 25k wypas, zmniejsza ilość ikonek w zasobniku, dziękować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie jest lista serwerów XML-RPC by pośredniczyły w naszym pingu.

Poza tym ogólne pytania o pingowanie proszę kierować do działu dla początkujących, lub przeglądać archiwum, bo o pingowaniu jest cała masa postów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w programie można by dodać sprawdzanie i usuwanie powtarzających się adresów stron przeznaczonych do pingowania?? Bardzo by mi się to przydało z moją sklerozą :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie nie można dodać dwóch takich samych adresów.

Kasowanie jest dodane od samego początku.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bazie danych przechowywana jest informacja o dacie ostatniego pingu i ile razy dany adres został pingowany wiec te informacje idzie wyeksportować do jakiegoś wybranego formatu - O to chodzi ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności