Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

OK postaram się jeszcze dziś wprowadzić....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Funkcja importu adresów#tytulu#daty#ile_razy została dodana do programu i jest dostępna w głównym menu -> Import dat.

Za jakiś czas następne funkcje zostaną wprowadzone ;)

----

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR. Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 3.0.0 z wypakowanego archiwum.

----

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D właśnie wychodziłem... za godzinę wracam więc wyśle prawidłową wersje pliku

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał z takim błędem podczas sprawdzania zaindeksowania (ponad 7000 wpisów):

pingowanie.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy program Ping SEO Master 3.0.0 do pobrania.

----

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR. Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 3.0.0 z wypakowanego archiwum.

----

@Czy ktoś się spotkał z takim błędem podczas sprawdzania zaindeksowania (ponad 7000 wpisów):

Nigdy nie testowałem dla tak dużej list adresów do sprawdzenia wiec nie mogę się w tej chwili ustosunkować do potencjalnego powodu błędu.

@umnie tez czasami to wyskakuje przy zamykaniu paragramu,

Są to wyjątki zgłaszane przez windows i najprawdopodobniej spowodowane zamykaniem programu z działającymi w tle wątkami.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila bo są czary mary i nie mogę wysłać na serwer właściwej wersji BRRRRyyyyy

-----

Teraz Jest OK. Archiwum rar programu 3.0.0 do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar

Przed pobraniem polecam wyczyścić cache przeglądarki, bo mogą być anomalie jeśli ktoś przedtem pobierał.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie ma wersji demo. Jeśli ktoś jeszcze nie testował, a chce to zrobić zapraszam do kontaktu na PM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sprawdzaniu zaindeksowania, program pokazuje mi zerowe wyniki.

Gdy sprawdzam listę, za pomocą przycisku Podgląd strony google, to wyłapuje 1 czy 2 strony, który pokazują się w wynikach wyszukiwania.

Czy to oznacza, że strona jest już w indeksie?

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności