Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Przy sprawdzaniu zaindeksowania, program pokazuje mi zerowe wyniki.

Gdy sprawdzam listę, za pomocą przycisku Podgląd strony google, to wyłapuje 1 czy 2 strony, który pokazują się w wynikach wyszukiwania.

Czy to oznacza, że strona jest już w indeksie?

pokazuje ze masz bana na IP :) przy z indeksowaniu pokazuje lub TAK i ilość stron w indeksie, lub NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Przy sprawdzaniu zaindeksowania, program pokazuje mi zerowe wyniki.

Gdy sprawdzam listę, za pomocą przycisku Podgląd strony google, to wyłapuje 1 czy 2 strony, który pokazują się w wynikach wyszukiwania.

Czy to oznacza, że strona jest już w indeksie?

pokazuje ze masz bana na IP :D przy z indeksowaniu pokazuje lub TAK i ilość stron w indeksie, lub NIE

Nie bardzo rozumiem tego bana na IP, bo jak potem sprawdzałem inna listę wpisów to pokazywało mi nowe strony, ktore właśnie się zaindeksowały dzisiaj. Wcześniejsza lista miała 15 pozycji, więc chyba tak szybko bana się nie dostaje?

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj, bo nie rozumiem a poco tobie wczytywać listę z datami?ja potrzebowałem raportów z pingowania z datami i ilością pingów, poszczególnych projektów, Mion to zrobił wszytko działa, ale nie rozumiem poco miałem by lądować do bazy jakaś listę z datami odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy ktoś się spotkał z takim błędem podczas sprawdzania zaindeksowania (ponad 7000 wpisów):

Nigdy nie testowałem dla tak dużej list adresów do sprawdzenia wiec nie mogę się w tej chwili ustosunkować do potencjalnego powodu błędu.

Testowałem max obecny czyli 25k, problem występuje w 99% w momencie w który, lecą pingi i zamiast "zakończ" i dopiero "x".

Klikniemy od razu "x", wtedy sypie nam nieskończoną ilością okienek, zalecane crtl + alt + delete i zamknięcie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to spowodowane tym, że w tle działają wątki które nie powinny być w ten sposób "drastycznie" kończone.

Na dzień dzisiejszy rozwiązaniem jest nie zamykanie programu z działającymi wątkami. Innymi słowy nie wysiadajmy z jadącego pojazdu :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj, bo nie rozumiem a poco tobie wczytywać listę z datami?ja potrzebowałem raportów z pingowania z datami i ilością pingów, poszczególnych projektów, Mion to zrobił wszytko działa, ale nie rozumiem poco miałem by lądować do bazy jakaś listę z datami odwrotnie?

Mam listę A z pingami i datami. Potem mam druga listę B.

Lista A to 4k rekordów, lista B to 10k rekordów.

Na liście B 4k rekordów to rekordy z A.

Eksportuje liste A, obie wrzucam do exela, wywalam duplikaty, importuje to co wyjdzie i mam do odpingowania 6k rekordów, a nie 10k, nie tracąc ani jednego rekordu z 10k :]

Oczywiście mogę z exela wypluc tylko rekordy bez odpingowania i trzymac na boku liste odpingowanych, ale wtedy mam dwie listy, a nie jedną w jednym miejscu.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja1: Wyeksportować listę do pliku, wyciąć 200 adresów, zaimportować do drugiej kopii programu, pingować.

Opcja2: Zrobić eksport całości, wywalić 200 pierwszych adresów z listy w kopii której używałeś, pingować, po zakończeniu zaimportować z powrotem całość.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności