Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

proszę cie,takie sposoby to ja wiem :) ale dziękuje za odpowiedz,chodziło mi o opcje pinguj pozostałe ;)

To może formułuj pytania tak, żeby wynikało z nich, że te sposoby znasz, a szukasz innych? ;)

Swoją drogą fajnie by było, gdyby Mion jednak wprowadził opcję pingowania po kolei od zaznaczonej pozycji...

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Weź ponownie zamknij program, odpal, ustaw kolejność jak poprzednio pisałem i masz załatwione... Sortowanie działa cały czas i jak osobiście ciągle czekam aż pojawi sie ono w oknie gdzie można kasowac pojedyńcze rekordy, bo tam tego nie ma :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakie proxy chodzi ?

Opcja proxy jest w module do sprawdzania zindeksowania czyli site.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) z tego wynika, że gdzieś przeoczyłem ten limit, ale jeszcze dziś to postaram się zmienić ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiciel - Jeśli mowa o oknie importu o tytule "Import Adresów Serwisów Do Odpingowania" w aktualnym programie 3.0 nie ma takiego komunikatu jak Wkleiłeś. Jest tylko odnośnie ograniczenia do 25000 :

ShowMessage("Wczytano maksymalną liczbę adresów = 25000");

Sprawdź wersję programu :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kupiciel - No to jest problem :)

----

Chwila ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@upa: Akcje --> 6 pozycja od góry :)

Albo masz jakiegoś felerny plik, albo faktycznie coś z oczami :P

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności