Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@Kupiciel - Faktycznie zmieniłem ten limit, ale nie przy wgrywaniu w osobnym wątku jak to realizuje obecnie program.

Ważne, że doszedłem gdzie to jest, bo przyznam się, że sam zwątpiłem :)

Teraz jest limit 30K adresów, ale nie gwarantuje prawidłowej obsługi importu takiej ilości, bo to jednak jest dosyć dużo...

----------------

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR. Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 3.0.1 z wypakowanego archiwum.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ps. A obsługa proxy do pingowania w planach?

Tak - I przepraszam, że nie dałem rady tak jak obiecywałem, ale postaram się to zrobić/wprowadzić jak najszybciej :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Pingowanie można tu porównać do przedstawiania się wzajemnego nieznajomych - wiec jeśli już się sobie przedstawią nie ma sensu przedstawiać się ponownie chyba, że zapomną swoich imion :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dostałeś bana na IP.

Przy większej ilości sprawdzanych adresów zapytania MUSZĄ być wykonywane z pośrednictwem serwerów proxy np z https://proxybonanza.com/, lub tanich VPS'ow z postawionym Squid'em.

W tej ostatniej kwestii mogę polecić firmę https://www.vmline.pl/ która bezpłatnie [zakładam, że to nadal aktualne] zainstaluje i skonfiguruje na wykupionym VPS'e oprogramowanie serwera proxy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z awarią serwera który obsługuje domenę autoryzacji, autoryzacja programu obecnie nie działa :)

Przepraszam za utrudnienia....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znany jest jakiś przybliżony czas wznowienia działania?

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się skończy resync macierzy czyli jeszcze dziś ;)

----------

Już działa ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWOŚĆ - Zaimplementowałem [dawno temu obiecaną] obsługę pośrednictwa serwerów PROXY w żądaniach do serwerów pingowych XML-RPC.

oknoKOnfiguracji.jpg

Lista proxy w formacie takim samym jak lista używana przy sprawdzaniu zindeksowania czyli:

AdresSerwera:IP, lub jeśli mamy proxy wymagające autoryzacji AdresSerwera:IP#Login:Haslo lista znajduje się w katalogu dane/myProxyDoPinga.txt

Osobiście polecam używanie własnych serwerów proxy, lub płatnych https://proxybonanza.com/ gdyż serwery z ogólnie dostępnych list mają tą wadę, że są bardzo niestabilne czyli działa, a po minucie już może nie działać. Do testowania służy opcja [Test Proxy] jeśli proxy działa zobaczymy OK : naszzmienionyIP jeśli nie komunikat błędu. Proxy można kasować prawym przyciskiem myszy, ale po zakończeniu sprawdzania.

Mechanizm wykorzystania proxy w pingowaniu działa następująco:

- Wykonujemy żądanie za pośrednictwem losowo wybranego proxy, jeśli nie program się nie połączy ponowi żądanie losując kolejne proxy do 4 razy. Jeśli nadal się nie uda ponowi żądanie bez proxyoknoPingZProxy.jpg

Dlatego jak już pisałem ważne jest posiadanie sprawdzonych proxy. Lista proxy używanych w pingowaniu jest inna niż lista proxy używana do sprawdzania indeksacji strony w google. Jak postawić własne proxy opisane jest tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=766182

Ile razy wylosowano dane proxy w czasie otwarcia programu widać w zakładce konfiguracji na ich liście.

Kod, lub MAC adres niezębny do autoryzacji programu można odczytać wchodząc w główne meny Akcje -> Kod Użytkownika

Jak mawiał Forrest Gump "To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat" ;)

----------------

Dla ułatwienia korzystania z programu bez konieczności instalacji przygotowałem wersję spakowaną RAR. Archiwum wystarczy wypakować, dodać swoje adresy i można pingować oraz cieszyć się zindeksowaniem oraz rosnącym wskaźnikiem site widocznym w nowym module do sprawdzania zindeksowania w google.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 3.1.0 z wypakowanego archiwum.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności