Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Idzie znaleźć darmowe, ale jest z tym dużo zachodu i nie mamy żadnej gwarancji co do ich "czasu życia". Podczas pisania modułu od proxy sam takowe wyszukiwałem i je wykorzystywałem. Nie wykluczone, że przy czasie napiszę jakieś modół(ły) do zautomatyzowania tego procesu jednak do tego czasu trzeba to robić we własnym zakresie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Ten ostatnio wprowadzony moduł pingowania z proxy dobrze się sprawuje

Zgadzam się z Tobą...

@Mion Planujesz może jakieś wsparcie programowe do pozyskiwania proxy

Raczej tak... :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest, ale porównywalna z wygnaniem w totolotka. Zawsze możesz zamienić tak zwane znaki kodowane na ich polskie odpowiedniki w edytorze tekstowym np https://www.editplus.com/

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś błąd przy usuwaniu zaindeksowanych stron "List i index out of bounds (3)"?

Gdzieś Mion napisał (albo mi się przysniło :) ) że nie można dodać do bazy już istniejących stron, importując kolejny raz dane dodaje te same adresy, jeżeli trzeba na to uważać to ok.

Usuwając zaindeksowane www program rozumiem że nie zapamiętuje tych zaindeksowanych i później przy imporcie można dodać je znowu? Jeżeli tak to jest nawet ok, lecz może warto by dodać żeby zapamiętywało te zaindeksowane i przy imporcie danych weryfikowało adres i można było określić czy chcemy mieć ten adres zaindeksowany dodany ponownie.

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasować dane z list należy bez działających wątków pinguowania, a najlepiej po skasowaniu uruchomić program jeszcze raz.

Tak, nie można wgrać takich samych adresów do bazy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy mógłbyś zrobić taką opcję żeby nie dodawało ddo listy już zaindeksowanych?

Na dzień dzisiejszy nie planuję czegoś takiego.

Zindeksowane adresy [z listy adresów do pingowania] można skasować w module do sprawdzania zaindeksowania, bo nie ma potrzeby ich dalszego pingowania. Poza tym program można mieć skopiowany w wielu katalogach np z podziałem na dane projekty.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić czy nie importuje tych samych adresów stron dwa razy co są w bazie? Bo albo ja jestem ślepy albo widzę podwójnie <_<

Prośba: Przy usuwaniu wielu adresów może warto by było dodać opcję sortowania tak jak to jest w panelu głównym?

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższej prośby o sortowanie, sam miałem to kiedyś napisać i zapomniałem <_<.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności