Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś może, skuteczność działania sprawdzania indeksacji? Szczerze powiedziawszy to czasem mam wrażenie że na 10 sprawdzeń, raz pokaże że url jest w indeksie a 9 razy że nie a sprawdzając ręcznie adres był te 10 prób zaindeksowany :)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądanie o site program wykonuje zawsze takie same: url ="https://"+adresDC+"/search?hl=pl&q=site:"+domena;

Jednak:

- Możliwe, że Wykonywałeś zbyt dużo zapytań i dostałeś bana, lub poroxy z jakie pośredniczyło dostało bana za zbyt częste zapytania.

- przeglądarka łączyła się zawsze z tym samym DC, a program z różnymi stąd zwracane inne wynik które są zależne od tego z jakiego DC pobierane są dane. Wiec często dla nowo zindeksowanych stron jest tak, że w jednym DC zapytanie o site zwraca wynik, a w innym jeszcze nie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion już to sprawdziłem mianowicie:

Ręcznie sprawdzam i obojętnie z jakiego DC mam stronę w indeksie. Lecz program pokazuje że nie ma strony czy jadę z tego samego DC czy nie. Jeżeli chodzi o bana wątpię bo jednak wykrywa mi niektóre zaindeksowane urle. Problem jest taki że na 100 urli 2-3 wskaże że są w indeksie a resztę że nie a w rzeczywistości (sprawdzam ręcznie) jest koło 10. :wow:

Żądanie wiem jakie jest :unsure: a kiedy zmienia status na "1"?

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żądanie wiem jakie jest ...a kiedy zmienia status na "1"?

Status NIE jest zmieniany pokazywana jest zwracana liczba site dla danego zapytania.

Prześlij mi tą listą urli na PM i sam sprawdzę.

-----

Zapomniałem dodać, że komenda site nie sprawdza się dla zaprań o strony mające parametry w linku przykładowo z profil blasta np:

site:https://domenaforum.com/simplemachinesforum/index.php?action=profile;u=28973

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę robił to poprawię...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest darmowy czy to jakas sciema ? bo nic nie widzę aby można było z niego korzystać ^^

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest na licencji linkware. Obecnie w ramach licencji linkware w rachubę wchodzą serwisy o tematyce [takiej na jakie w danym momencie mam zapotrzebowanie].

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie troch w programie, że nie mogę importować do pingowania poniższych linków:

https:// ping2seomaster.domena . com/?entry=66622333

https:// ping2seomaster.domena . com/pingseomaster/ping/1/ping_seo_master

https:// www.domena . com/ping2seomaster/ping-master

Wywala mi błąd:

Wczytywan link zawierał niedopuszczane znaki i nie został importowany

SQElITE_ERROR[1]: near "s" : syntax error

pozdrawiam. W Scrapeboxie nie ma z tym problemu ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tymi adresami żadnego problemu:

pmseksport.jpg

pmseksport2.jpg

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie ma z tym problemu. Jeszcze raz próbowałem wczytać adresy i chodziło mi o coś troszkę innego. Po wczytaniu adresów oraz sprawdzeniu title dla każdej strony klikam na eksport adresów do listy serwerów i dopiero wtedy pojawiają mi się 4 błędy (4 linków nie mogę wczytać do programu)

Title dla stron, które nie przechodzą walidacji to:

dsmkdwemkdw 's - problem jak śmiem twierdzić jest z 's

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, znak ' stanowi pewien problem w języku SQL.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności