Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby gdyby po przejechaniu wszystkich adresów program automatycznie testował proxy
Nie do końca jest to pomysł dobry, bo cześć proxy w danym momencie nie działa, a z chwilę już tak i w drugą stronę wiec mając ogólnie dostępne proxy i dużą listę mogła by zaistnieć sytuacja, że wszystkie zostały by wykasowane ...W sumie jak to pisałem wymyśliłem i na to sposób, ale to wprowadzenie tego systemu dopiero za jakiś czas.

@U mnie obecnie jest problem z sortowaniem wpisów w głównym oknie według daty/ilości pingów.

Jaki problem ? Najlepiej jak Byś mi wysłał bazę programu na adres systemy.internetowe@gmail.com celem sprawdzenia.

----------

U mnie również występuje problem z sortowaniem - działa tylko w jedną stronę. Poza tym klikam na przycisk otwórz liste proxy i nic się nie dzieje.
Sprawdź czy masz listę proxy w katalogu: dane/myProxyDoPinga.txt < jest to lista używana przy pingowaniu i druga która się nie otwiera to lista dane/myProxy.txt < używana przy sprawdzaniu zaindeksowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Warto zakupic programik ? czy macie jakies alternatywne rozwiązania ?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy program automatycznie ponawia pingowanie po 15 min ? i siedzi sobie w tray ...

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sortowanie właśnie poprawiam na ASC / DESC

@Czy program automatycznie ponawia pingowanie po 15 min ? i siedzi sobie w tray ...

TAK

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sortowanie zostało poprawione i działa rosnąco / malejąco :P Trzeba ponownie pobrać program i go podmienić.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - o to właśnie chodziło. Bez sortowania było... smutno :D

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sortowanie jak sortowanie, ale moim zdanie bardziej użyteczną zmianą jest nowy sposób sprawdzania zaindeksowania stron który w połączeniu z listą proxy umożliwia skuteczne i szybsze sprawdzanie całkiem sporych ilości adresów liczonych w tysiacach adresów www.

@regulować wielkość okien a najbardziej tego przy sprawdzaniu zaindeksowanyc

Wprowadzę niebawem...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że ma być też tam sortowanie.... więc postaram się wprowadzić przy następnych zmianach :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przemilczę... Mogłeś "atakować" mnie do skutku na PM o te sortowanie, bo pamięć bywa zawodna [28.09.10 - 07:22] :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności