Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Testuję ten program, czy jest w nim opcja załadowania listy url profili z xrumera np ? z pliku .txt?

bo nie mam zamiaru wpisywac 10k profili ręcznie...

brak przycisku "zatrzymaj testowanie proxy"

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Testuję ten program, czy jest w nim opcja załadowania listy url profili z xrumera np ? z pliku .txt?

bo nie mam zamiaru wpisywac 10k profili ręcznie..

https://pingseomaster.hot.net.pl/pingseo_sc...oknoRssFeed.jpg [Wczytaj adresy] ... naprawdę trudno to przeoczyć :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liście dodanych adresów w najnowszej wersji nie działa sortowanie po żadnym parametrze (data, nazwa, ilość pingów, tytuł).

Dało by się powrócić do tej przydatnej opcji? :)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi działać tak samo jak w poprzedniej wersji, bo tam nic nie zmieniałem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag, u mnie nie działa. Pokazuje na ułamek sekundy sortowanie i wraca do poprzedniego ustawienia :)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Styx Nie ma takiej możliwości :) .

-------

Komentowanie też działa dobrze tylko podstawą jest w miarę dobra lista proxy chyba, że komentujemy na żywca z własnego IP i lista blogów. Chyba, że piszemy jakiś w miarę uniwersalny nie nachalny komentarz i "atakujemy" dobre blogi [nie tylko z AA] z cichą nadzieją na jego akceptację.

Z samym dodawaniem moduł komentarza radzi sobie całkiem dobrze ... właśnie przekraczam 5K komentarza :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion - z całym szacunkiem dla Ciebie i softu - ale widzę u siebie, że jest taka możliwość :)

Może plik się walnął przy pobieraniu - ściągnę jeszcze raz i dam znać.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion - gra i buczy. Dobrze podejrzewałem uszkodzenie rara. Po nadpisaniu jest już ok. Co ciekawe - wszystko inne działało bez zarzutu.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że już gra ;)

Objaśnię jeszcze raz pewne opcje z komentatora"

komentatorInfo.jpg

1 - Wiadomo komentuje łącząc się za pośrednictwem proxy których lista jest w /dane/myProxydoKomentowania.txt

2 - [x] to należy zaznaczyć jesli do modułu wczytamy listę domen głównych wtedy program będzie sprawdzał czy dany precel am kanał RSS /fred/ z którego próbuje pobrać link do strony wpisu. Druga opcją jest wczytanie listu adresów bezpośrednio do jakiegoś wpisu w WP.

3 - liczba wątków jednocześnie uruchamianych w programie MAX 20

4 - dosyć ważny parametr jest to ilość powtórzeń przy nieudanej próbie dodania komentarza. Niestety publiczne proxy mają to do siebie, że są bardzo niestabilne z racji tego, że są publiczne wiec istnieje całkiem realna możliwość, iż w chwili użycia danego proxy nie będzie ono wstanie obsłużyć naszego żądania http 417, http 500 itd wiec moduł wykona kolejną pętlę dodawania tylko do tych gdzie nie udało się dodać za pierwszym razem. I właśnie ile razy będzie powtarzane ustawia się tym suwakiem.

Myślę jak rozwiązać ten problem padających proxy, ale czy się skutecznie uda w tej chwili nie wiem :brawa:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się manual dla softu, ponieważ trudno jest czytać całe 50 stron wątku, chyba, że coś przeoczyłem ale na stronie https://pingseomaster.hot.net.pl/?dzial=1 jest ubogo.

Mam tylko pytanie bo na pingach się nie znam - po co trzeba ustalać title dla pingów? Jakie title ustawić dla tysięcy przeróżnych stron, np. katalogu..?

Mam też pytanie, czy soft może automatycznie pobierać z jakiegoś adresu, np. adresu mapy XMl, adresy do pingowania? Bo obecnie w mojej wersji demo :) może to robić ale manualnie, a jeśli mam mapę tworzoną "w locie" to czy soft może także "w locie" aktualizować sobie adresy do pingowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...&pid=690890

PS. Po każdym tematem jest taka mała wyszukiwarka, która bardzo pomaga :) Np. wpisałem w nią : title co doprowadziło mnie do powyższego linku.

Title może pobrać automatycznie albo ustalić sobie je sam. Ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ustawiał ręcznie title dla np. 30tyś adresów.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności