Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

W polu 1 powinno dac sie wpisac anchor z synonimami, czyli {optymalizacja|pozycjonowanie|pio}. Mozna tam wpisac bez synonimow, czyli bez sensu. Chyba, ze ktos lubi postowac po 10k i zmieniac anchor, ladowac nowa liste blogow i dalej postowac.

Jakby tam byly synonimy to ladujemy 20 anchorow, liste 100k i zostawiamy nie martwiac sie o nic.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moduł komentowania został wyposażamy w możliwość wpisania synonimów dla pola anchora znanego też jako Login komentarza (1):

komentzsynonim.jpg

Program Ping SEO Master 3.6.1 do pobrania z tego linka https://pingseomaster.hot.net.pl/PSMKomentatorWP.rar nie wymaga instalacji tylko wypakowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał być upierdliwy, to bym napisał, że spinowanie można było dać też w urlach... Ale przecież nie jestem :(

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by, ale zamiast wciskać w ten moduł dodatkowe funkcje mogę wydać osobny program do komentowania ... o ile jest na takowy zapotrzebowanie :(

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując Twoje ostatnie działania i parę niedomówień, to i tak podejrzewam, że trzymasz coś w zanadrzu... Nie wiem czy mam dobre przeczucia, ale...

Bardziej rozbudowany sofcik do komentowania by się przydał, ale ja osobiście wolał bym, abyś szedł w kierunku integracji w jednym niż rozbijania na poszczególne moduły.

Pomysł na rss + komentator w PSM bardzo mi się spodobał szczerze mówiąc.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiają "Mówisz i masz"

komentatornew_1.gif

1) Tutaj wpisujemy anchor tekst naszego linka, lub z synonimami wtedy moduł będzie losował standardowo z synonimów;

2) Jakiś email - może być zmyślony;

komentatornew_2.gif

3) Treść wpisu może być z synonimami można też w nie zamieścić klasyczna definicję linku <a href="https://www.linkowanadomena.com">Nasz anchor</a>

komentatornew_3.gif

(4) Link-adres do strony jaki ma występować w komentarzy, lub n adresów wtedy każdy od nowej linii będą losowo wybierane. Proszę zwrócić uwagę by nie było pustej linii za ostatnim linkiem z kursorem.

Kombinacja synonimów dla anchorów (1), oraz możliwość wstawienia wielu linków losowo wybieranych (4) czynią ten moduł jeszcze bardziej funkcjonalny.

Oczywiście skuteczność zależny od załadowanych adresów precli WP oraz dobrych proxy jeśli komentujemy przez proxy co zresztą polecam.

Program Ping SEO Master 3.6.2 do pobrania z tego linka https://pingseomaster.hot.net.pl/PSMKomentatorWP.rar nie wymaga instalacji tylko wypakowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałem...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy kliknę w "Otwórz listę proxy" -> wkleję nowe proxy, a następnie zapiszę, to rozumiem, że muszę wyłączyć program i włączyć żeby nowe proxy pojawiły mi się w programie ? Bo z tego co widzę tak to działa.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bo z tego co widzę tak to działa.

Zgadza się.

Ta funkcja najprawdopodobniej zostanie wycofana, bo do obsługi proxy przygotowałem dodatkowy program: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=110219

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli program pokazuje NIE to znaczy, że zwrócony wskaźnik site dla daje strony-domeny wynosi < 0
Jeśli Twierdzisz, że są jakieś anomalie w obecnej wersji programu prześlij poproszę listę sprawdzanych adresów na PM.
Google zmienił kod strony zwracany dla wyników zapytania site wiec moduł od site-zindeksowania stron w tej chwili nie działa prawidłowo dla stron zaindeksowanych bryyyyyy sad.gif
Dokonałem zmian i program ponownie sprawdza wskaźnik site co za tym idzie zindeksowanie danej strony.

Mam lekkie zawirowanie w głowie dotyczące sprawdzania zaindeksowania adresów w Google. Czytając powyższe wypowiedzi dochodzę do wniosku, że sprawdzanie zaindeksowania modułem w PingSeoMaster nie działa prawidłowo.

pingseomaster.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1. Zaindeksowanych 0. (patrz punt 2)

2. Do sprawdzenie jeszcze 1001 z 1004 adresów. Czyli wychodzi na to że program sprawdza tylko niezaindeksowane wpisy :) (patrz punkt 3)

3. Status Ok. Rozumiem, że zamiast kresek --- powinno być TAK ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że google zmieniło znowy kod strony wyników wyszukiwania.

Prześlij poproszę listę sprawdzanych adresów na PM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności