Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jest funkcja usuwania zindeksowanych adresów z listy do pingowania w module do sprawdzania indeksacji.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale tu raczej chodziło o automatyczne odpalanie sprawdzania ( na przykład po 10 pingach) i kasowanie zindeksowanych, to tak tylko marzenie nagłos :). PIngMaster czasami chodzi w nocy, lub zostawiony bez pilnowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w module komentowania, w polu "Login komentarza" też można użyć synonimów?
Tak: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=823009

Jak narazie nie planuje zmian module od pingowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w module komentowania, w polu "Login komentarza" też można użyć synonimów?
Tak: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=823009

Jak narazie nie planuje zmian module od pingowania.

ale mój moduł z zakupionym u Ciebie softem tydzień temu, wygląda całkiem inaczej, o co znowu chodzi?! Mam inną wersję czy tam podałes screeny ze starszej wersji modułu komentowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program się zmienia jak kameleon :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to ta co jest na serwerze 3.6.2 do pobrania jest najnowsza z tym właśnie wzbogaconym modułem do komentowania z synonimami oraz wieloma adresami naraz.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności