Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
użyteczność strony zostawię bez komentarza
To się całkowicie zgadza :P

Program do pobrania z tego linka https://pingseomaster.hot.net.pl/PSMKomentatorWP.rar nie wymaga instalacji tylko wypakowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Jak zrobić żeby lista (urlists) była większa niż 2000 ?.

Napisz jeszcze poproszę jakiego to tyczy modułu, bo po tych licznych zmianach w programie tracę orientację co czego tyczy :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie [za parę dni] zobaczę co da się w tej kwestii zrobić :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz Racje - muszę na to znaleźć czas, bo faktycznie są w tej kwestii duże braki .

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ostatnio pingując wpisy do katalogów i precli zastanawiałem się nad nową funkcją programu a mianowicie w programie już jest opcja sprawdzania zaindeksowania wpisów a ja pomyślałem czy dało by się zrobić aby program sprawdzał także czy przypadkiem dany katalog nie ma bana bo przecież nie ma sensu pingować takiego wpisu. Wiem że to można zrobić samemu usuwając końcówki adresów zostawiając same adresy domen i wtedy sprawdzić takie wpisy programem ale było by fajnie jakby program sam sobie skracał adresy zaoszczędziło by to poro czasu. Co o tym myślicie?

Biuro Rachunkowe KABA - Pełna obsługa Twojej firmy.

Bramy przesuwne - Wspaniałe ogrodzenia dla twojego domu

Podajniki pneumatyczne zaoszczędzą mnóstwo twojego czasu a czas=$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaba - Jest to program do pingowania, a nie obsługi katalogów wiec osobnej funkcji tego typu wprowadzać nie będę. Jeśli Chcesz sprawdzić czy dane katalogi są w indeksie google != bana Możesz ich listę wprowadzić do programu i sprawdzić wskaźnik site modułem do site. Te które mają bana nie będą w indeksie = nie zindeksowany.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie jestem wstanie odpowiedzieć na Twoje pytanie na podstawie zamieszczonych informacji. Najwidoczniej w jakimś adresie jest znak który powoduje ten problem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności