Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze słyszę o funkcji sprawdzania po IP !!!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dwa pytania:

1. Czy jak sie sprawdza przez SK API, a katalog nie ma API to wtedy skrypt sprawdzi normalnie przez wyszukiwarke?

2. Moze moglbys zaimplementowac sprawdzanie IP domen - kiedys napisales taki prosty soft, gdzie sie wklejalo domeny, a on podawal ich IP. Tylko tym razem fajnie jakby mozna je bylo wyeksportowac z tymi IP.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jak sie sprawdza przez SK API, a katalog nie ma API to wtedy skrypt sprawdzi normalnie przez wyszukiwarke?

#Sprawdzanie odbywa się tylko po przez SK API. Ze względu na niejednoznaczność wyników nie sprawdza i nie będzie sprawdzane po przez wyszukiwanie.

2. Moze moglbys zaimplementowac sprawdzanie IP domen

# I istnieje taka możliwość.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było spakowane w rar, ale zip'ie. Teraz jest już tak i tak.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba o tym pisałem i chyba taka opcja nigdy nie zostanie zaimplementowana do PingSeoMaster, ale zapytam podajże drugi raz :) Czy istnieje możliwość wczytania adresów do programu ze schowka ? Mogłoby to wyglądać tak:

Pod przyciskiem: dodaj serwis byłby przycisk dodaj serwisy i jakby się w niego kliknęło to pojawiłoby się okienko w którym można byłoby wkleić wiele adresów.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Ping SEO Master nie będzie dalej rozwijany. Nie wykluczam wydania jego następcy...

Pozdrawiam

PS W zasadzie wątek można zamykać...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Podpinam się pod pytanie - jakiś czas temu zakupiłam przez forum licencję i skąd mogę pobrać ostatnią dostępna wersję??

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią wersję można pobrać z tej lokalizacji:

https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

Ewentualne reaktywacje programu mogę zrobić dopiero jutro, bo jeszcze jestem offline.

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności