Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

INFO - jest chwilowy problem z autoryzacją programu PSM z powodu:

na maszynie jest problem z dyskami - czekamy na zdalną konsolę i odpowiedz z DataCenter - jak tylko otrzymamy od nich dane będziemy sprawdzać dokładnie jak wygląda sytuacja i poinforumejmy Pana mailowo o całej sytuacji.

Przepraszam za utrudnienia :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z powodu, że wczoraj była niedziela awaria serwera <pad dysku> jeszcze nie została usunięta ... wiec czuję się niezręcznie ... :)

Przepraszam za utrudnienia

Przygotowałem specjalną wersję programu która działa bez ograniczeń, wiec osoby posiadające licencję mogą chwilowo używać tej wersji lub osoby które chcą zapoznać się z programem. Wersja "zapasowa" będzie działać przez 4 dni bez ograniczeń .

psmzapasowa.jpg

Program Trial Do pobrania z tej lokalizacji: https://www.http200.pl/psmchwilowy/PSMKomentatorWPTrial.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mion, przyznaje że bez Twojego programu to sie czuje jak bez ręki teraz :)

Oby szybko naprawili :P

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, w przypadku posiadania tej wersji za 50 PLN, a chęci upgradu do nowej ile trzeba dopłacić?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamii -> :P

----

Tak przy okazji polecam listy proxy udostępniane w tym topicku: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=134202

przez makauer <- :) można je wszystkie skopiować i wprowadzić do modułu Proxy SEO Master do

-> 2 zakładka [Proxy Ekstraktor] do prawego pola textarea

-> następnie klikamy na [Filtruj unikalne]

-> następnie klikamy na [Do sprawdzenia]

i w pierwszej zakładce programu [sprawdzaj Proxy] po sprawdzeniu -> [Kasuj bad proxy] -> [Zapisz adresy proxy OK]

Cześć proxy z tych list nie będzie dobra, ale mimo wszystko 100 - 200 proxy OK powinno zostać :)

UWAGA - w zależności od łącza przy zbyt dużej ilości wątków czas oczekiwania na pasmo może być na tyle duży, że program nie pobierze danych i uzna proxy za nieczynne większość będzie na czerwono Bad proxy i czas 10 s. należy wtedy zmniejszyć znacznie ilość jednoczesnych wątków w trzeciej zakładce.

Tak pozyskane proxy można wykorzystać do pingowania z proxy lub sprawdzania dużych ilości adresów w module PSM do sprawdzania zindeksowania 1000, 2000,3000 [n] stron lub cache : https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry933868

---------

@Mion, w przypadku posiadania tej wersji za 50 PLN, a chęci upgradu do nowej ile trzeba dopłacić?

Oczywiście, że nie... wystarczy pobrać i używać nowej wersji ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak można pobrać najnowszą wersje PSM bo link podany kilka postów dalej nie działa. Aktualizacja dla tych co mają już licencje jest nadal darmowa? Bo już się trochę pogubiłem :)

I ile kosztuje dokupienie pozostałych modułów?

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion mam 2 autoryzowane kopie PingMasterka, wersja 3.3.1 w obu przypadkach

dziś pobrałem siebie działającą wersję na okolocznośc padu serwera, wersję 3.8.0, na tyle mi podpasowała, że pobrałem sobie wersję bez zdjętej autoryzacji i progam mi sie nie autoryzuje

co mam zrobić (dopłacić?) by ta najnowasza wersja zaczęła mi działać? Poczyśc troszkę PW bo masz full :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia wersja 3.8.0 autoryzuje się na podstawie klucza programu którego po skopiowaniu z Akcje -> Kod użytkownika należy przesłać do mnie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo proxy :) przeprowadziłem mały test czasu sprawdzania zindeksowania modułem od sprawdzania zindeksowania w google: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry799195

Z dwóch list od Kolegi makauer udostępnionych w https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...134202&st=0

Po dwukrotnym sprawdzeniu w module Proxy SEO Master zostało 132 dobrych proxy.

Liczba adresów która była sprawdzana to 1273.

W programie ustawionych było 20 wątków.

Sprawdzanie odbywało się za pośrednictwem pozyskanych uprzednio świeżych proxy na "cienkim" VPS w stanach.

Łączny czas sprawdzania 1273 adresów to 4 minuty 45 sekund to relatywnie bardzo mało np czas spędzony w : :) bez czytania ;)

-----------

Przy okazji poprawiłem moduł od sprawdzania stron w cache google.

Aktualna wersja to PSM 3.9.0 https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności