Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to pewne rozwiązanie i na pewno przyspieszy pracę. Jednak trzeba będzie później te adresy nofollow ręcznie jeszcze przeszukać. Bo w dużej części serwisów część linków jest nofollow a część dofollow.

A jak sprawdzić czy na moje konkretne linki jest nałożony nofollow?

A soft szuka też w sekcji HEAD czy tylko w BODY? Się zastanawiam jak sprawdzić które podstrony są noindex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moduł od wyszukiwania szuka wystąpienia danego ciągu znaków w całym kodzie HTML strony zwróconym przez serwer dla żądania HTTP.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza + uruchamianie w wirtualnym środowisko dla programów 32 bitowych

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest aktualna gratisowa wersja RSS dla nowych klientów?

Tak, RssHtml generator dodawany jest gratis zlicencją na jedno stanowisko = komputer.

Co do zakupu cena 95 netto https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=933868 wszystkie zmiany które są wprowadzane czyli dodatkowe moduły itd - gratis.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie tego programu do pingowania opisanego na pierwszej stronie: czy jest on jeszcze bezpłatny (sorry za niedoczytanie na stronach ale jest ich dużo),

czy ma proxy (na pierwszej stronie nie widzę info)

czy jest bezpieczny (w sensie czy google mi stron nie zabanuje jak będę pingował często wpisy w katalogach do swojej strony?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dzisiaj po raz drugi moduł do komentowania WP, zawarty w PSM, i muszę stwierdzić że jest jakiś problem z generowaniem tekstów z komentarzy synonimicznych.

Komentarze są w formacie {słowo|słowo}, czasem zagnieżdżane dwu lub trzypoziomowo, czasem proste, kilkuwyrazowe i jednopoziomowe - wszystkie nie są wysyłane prawidłowo. PSM wysyła tekst razem z klamrami, czasem coś tam zamiesza.

Komentarze na pewno są skonstruowane prawidłowo, więc prawdopodobnie to wina programu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ping SEO Mater w obecnej wersji obsługuje tylko jednopoziomowe synonimy {biały|czarny|Czerwony}. Wiec nie jest to wina programu tylko niekompatybilnych synonimów lun zawierających błędy w ilości klamr {} .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprawa wielopoziomowych komentarzy jest wyjaśniona. Problem w tym, że tak jak wcześniej napisałem, kiedyś źle wysyłało mi komentarz składający się z 3 równoległych synonimów. Szkoda, że nie zapisałem linków do nich, ale dodane wyglądały dokładnie tak: 'bla bla {bla|bla|bla} bla bla'.

Poprawność tekstów zawsze sprawdzam w SB Edytorze, więc klamry na 100% są ok. Zresztą, przy komentarzu składającym się z kilku słów i dwóch klamr ciężko nie zauważyć, że któraś jest niedomknięta :)

No nic - jak znów sprawdzę i będzie jakiś błąd to dam znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobrze się składa, bo mam opracowany moduł od komentarzy wielopoziomowo zagnieżdżonych synonimów, więc na tą okoliczność szybciej go wdrożę w programie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darq - jak już wiesz, bo sam testowałeś dodane ;)

Program Ping SEO Master w najnowszej wersji 3.9.2 do pobrania z : https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności