Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli ktoś problem z wielkością okien w modułach od sprawdzania indeksacji, cache i dodawania komentarz z linkami w blogach WP zrobiłem z mniejszymi okienkami do podmiany EXE z tego ZIP'a https://www.http200.pl/chwilowy/PingMaster.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z OKAZJI URODZIN ADMINA w dniu dzisiejszym obowiązuje 30% procentowa ZNIŻKA na zakup programu

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę razy miałem to napisać, ale zawsze zapominam bo w sumie nie jest to jakaś super uciążliwa sprawa ;)

W każdym razie jak pewnie większość z Was zauważyła przy sprawdzaniu proxy w Proxy Seo Master kiedy wczytamy listę proxy, ustawimy ilość wątków na maksymalną lub zbliżoną do maksymalnej to z reguły pierwsze proxy jest OK a kolejnych kilka(naście) jest BAD i później już jakoś leci.

Jeśli wystartujecie od dwóch wątków i za chwilę zwiększycie suwakiem płynnie ilość wątków do max, to nie będzie Wam 'spalać' tych pierwszych proxy już na wejściu.

Przy aktualizacji można by pomyśleć o jakimś płynnym narastaniu ilości wątków sterowanym programowo jednak tak jak wcześniej napisałem - nie jest to jakaś super uciążliwa sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja sam zaobserwowałem nie jest to kwestia narastania ilości wątków, ale zajmowanie połączeń, lub pasma przez n wątków oczekujących na 10 sekund na odpowiedź z żądania HTTP. Kolejne uruchomione żądania HTTP po przez wątki czekają n sekund na odpowiedź jednak z powodu zajętości pasma czas oczekiwania zostanie przekroczony i proxy chociaż może być dobre oznaczone jest jako bad proxy. Więc w tym wypadku duża ilość wątków nie działa korzystnie na efektywność sprawdzania.

Ilość ta może być różna dla różnych ISP ja sam ustawiam na 5 wątków przy maksymalnym czasie oczekiwania na odpowiedź ustawionym na 10 sekund.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdkowa promocja:

- Ping SEO Master - funkcje

- DonMini Submit Master

- RSSHTML Generator

trzy programy w cenie jednego - 120 zł netto <wystawiam FVAT>. Wszelkie przyszłe zmiany w tych programach jak zwykle gratis.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszam do kontaktu PM lub systemy.internetowe@gmail.com

- Uwaga Oferta Limitowana -

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o wszelkich zmianach w programach publikuje na forum, więc użytkownicy" z branży" zaglądające na forum raczej ich nie przeoczą. Jednak w następnej wersji postaram się wprowadzić moduł do sprawdzania aktualizacji :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje osoby zainteresowane, że z powodu wyjazdu online będę dopiero po 17...

Gwiazdkowa promocja: jest nadal aktualna :P

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to poruszane. W PSM mamy sprawdzanie wystepowania stron w SEOkach przez API. I działa to fajnie, ale mi brakuje możliwości załadowania 200 stron by program sobie to sprawdzał. Teraz musze 200 razy ctrl+c i ctrl+v robić by to ogarnąć, a czas leci... :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - po świętach wprowadzę + klika dodatkowych funkcji do programu Ping SEO Master zwiększających jego możliwości :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do programu zaimportowałem 12000 linków do pingowania, wczoraj program wykonał 1400 pingów.

Dziś gdy chcę posortować listę klikając "Razy" lub "ostatni ping" lista zmniejsza się do 1400 i pozostają tylko te co były pingowane, a linki bez pingu znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności