Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Podziel listę na mniejsze np po 6.000. Swoją drogą to dziwne, bo pierwsze słyszę o takim problemie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@djbit, za szybko klikasz "razy", mając tyle linków, po pierwszym kliknięciu musisz poczekać, aż Ci się to przemieli, pierwsze kliknięcie sortuje od pingowanych do niepingowanych, jak Ci sie to przemieli, klikasz 2 raz i znowu czekasz, wtedy linki nie "znikają" - jak znikną, bo za szybko klikniesz, to odpalasz na nowo program i czekasz, a linki będą ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i odpowiedź ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gdy chcę posortować listę klikając "Razy" lub "ostatni ping" lista zmniejsza się do 1400 i pozostają tylko te co były pingowane, a linki bez pingu znikają.

Wyłączenie i ponowne włączenie programu rozwiązuje problem.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion wysłałam prośbę o ponowną aktywację programu na maila poprzez formularz na stronie i poprzez PW na forum, widzę że się dziś logowałeś a nie mam odpowiedzi. Proszę o aktywację programu

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Proszę o aktywację programu

Proszę podac klucz programu, a nie MAC który nie jest już używany do aktywacji programu.

---

Klucz programu należu odczytać z Top menu -> Akcje -> Kod użytkownika [Kopiuj do schowka] i wysłac do mnie na PM lub email systemy.internetowe@gmail.com

---

Informacje o licencji oraz link do programu: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry933868

Już niebawem dodam nowe moduły :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem dwa nowe moduły do programu Ping SEO Master 4.0.0:

doAktuMenu.jpg

1) Sprawdzanie występowania zdefiniowanego linka

doCzyJestLink.jpg

Moduł sprawdza na podstawie danych z wcześniej zdefiniowanego pliku czy na danej stronie jest określony link np nasz link.

Moduł można wykorzystywać jeśli wykupujemy linki lub wymieniamy się linkami dzięki czemu bardzo szybko możemy sprawdzić czy nasze linki nadal są tam gdzie być powinny :)

Plik ze zdefiniowanymi linkami znajduje się w katalogu dane/ZdefiniowaneLinki.txt i musi mieć budowę - przykładowo:

cały asdres strony#szukany nasz link#Jakiś komentarz np do kiedy wykupione.

Możemy też wczytać dowolny inny plik o takim formacie jak wyżej.

2) Operacje na linkach.

doObrobkaLinkow.jpg

Wiem, że podobną funkcję ma scrapebox, ale w PSM też moze być. Moduł służy do filtrowania adresów pod kątem ich unikalnosci oraz przycinania do domeny głównej z jakiś linków.

Program w najnowszej wersji 4.0.0 do pobrania z standardowej lokalizacji https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

Pozostałe funkcje oraz informacja tyczące zakupu znajduja się tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry933868 cena programu 95 zł netto - wystawiam FVAT.

Osoby zainteresowane przetestwowanie zapraszam do kontaktu z podaniem -> Klucz programu należu odczytać z Top menu -> Akcje -> Kod użytkownika [Kopiuj do schowka] i wysłac do mnie na PM lub email systemy.internetowe@gmail.com

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poroszę Panie Mariuszu ...

Dodatek prosty, ale mam nadzieję, że wielu użytkowniką się przyda do pilnowania swoich linków, bo z tym bywa różnie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny "pilnowacz" sprawdza czy dany adres jest w kodzie strony i czy dana strona jest nadal czynna - online HTTP 200 .

Jednak nie wykluczam zmian na takowy tylko trochę więcej czasu muszę na to wygospodarować :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie już w obecnej wersji można sprawdzać zamiast nazwy domeny czy adresu podajac całkowity kod <bez anchora> linku jaki znaleźliśmy na danej stronie np po informacji, że wykupiony link już jest:

Przykłaodowo:

https://www.forum.optymalizacja.com#<a href="https://www.peakoil.pl" target="_blank">#Jeszcze inny testowy

Jeśli nastąpi zmiana w cześci linka zapisanej w pierwszy człon całości <bez anchora> takowy zostanie rozpoznany, że go nie ma co będzie sygnałem, iż coś tam zostało zmienione, np na atrybut rel="nofollow":)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności