Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Andddrew - piszę tutaj, bo Masz pełną skrzynkę PM, a nie Podleś innego kontaktu i firma jako tako też nie ma strony www, więc nie mogę Ci wysłać faktury proforma. Wiec jeśli to czytasz prześlij mi adres email.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolego Andddrew - piszę tutaj, bo Masz pełną skrzynkę PM, a nie Podleś innego kontaktu i firma jako tako też nie ma strony www, więc nie mogę Ci wysłać faktury proforma. Wiec jeśli to czytasz prześlij mi adres email.

Skrzynka pusta ;) pisz na - mail na 3eye.pl

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Jeszcze mam pytanie na kiedy można byłoby się spodziewać mniej więcej ów funkcji? Tydzień, dwa, miesiąc ? :)
do Tydzień.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przecież są dobre, więc od razu mogą "iść do pracy".

Zgadza się, więc planuję od razi zrobić porządek z obsługą listy proxy, bo jest z tym kiepsko :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1) Możliwości ustawienia większej ilości wątków

Większa ilość wątków przy używaniu proxy bardzo często ma odwrotny skutek

@2) Brak automatycznej zmiany proxy gdy nie działa przy pobieraniu cache strony.

Sprawdzanie jet tak długo powtarzane aż nie sprawdzi wszystkich adresów listy co za tym idzie jak dane połączenie - zapytanie nie zwróci prawidłowego wyniku, bo np proxy dostało bana żądanie zostanie ponowione z innym proxy....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ planujesz zrobić w Proxy SEO Masterze testowane anonimowości proxy?

Nie.

Za to w usłudze ProxyMarket jest już podział jak chodzi o anonimowaść proxy i będzie to dostępne może jeszcze dziś do odpowiednich pakietów. Wiec po pobraniu tego typu porxy będzie można z nich dowolnie korzystać. Jednak nie planuje ani w PSM ani nie planujemy w ProxyMarket pełnej automatyzacji tego procesu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matematyk - podsunął mi pewna koncepcję którą później przetestuję [ teraz muszę w ramach domowego przedszkola wychodzić na sanki] może nie trzeba nić dodatkowego robić, by sprawdzać anonimowość proxy w Proxy SEO Master :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że proxy nie są mi potrzebne do sprawdzania czegokolwiek w Google tylko do innych rzeczy, to sposób sprawdzania proxy wysyłający zapytanie "anonse" do Google jest niepotrzebny. Często zwraca, że proxy w G jest zbanowane.

Czy dobrze myślę, że dobrą metodą sprawdzenia działania proxy będzie umieszczenie jakiegoś małego test.htm na moim serwerze z wpisanym słowem test w nim i skierowaniem sprawdzenia na wykonanie zapytania https://mojadomena.pl/text.htm i wyszukanie w kodzie słowa test?

Chciałem się tylko upewnić, że o to biega.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności