Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgadza się. Jest tam błędny algorytm sortowania który traktuje wszystkie dane w kolumnach alfabetycznie.

Może kiedyś to zmienię :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

;) Witam.

Czytałem że gdzieś tu na forum jest temat o pingowaniu stron nie programie ale o sposobie co to daje w jaki sposób działa jakie korzyści przynosi??? Szukałem i powiem szczerze nic nie znalazłem, bardzo proszę o podesłanie linka do takiego postu.

Pozdrawiam.

Hodowla Kotów rasowych Perskich exotycznych colourpoint SEHANA*PL

https://www.sehana.pl

tel. 042 661 944 900

wojtek@sehana.pl

ban_333x50.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapraszam na PM...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jestem "wybredny" i nie zawsze mam zapotrzebowanie na linki zwłaszcza w serwisach które tematycznie oni seotechnicznie mi nie odpowiadają np farmy linków, spamowe katalogi, precle, syfy na darmowch kontach itd.. które to większość z zainteresowanych usiłuje zaoferować :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jaki sposób można nabyć pełną wersje programów oferowanych przez Mion? czy jest jakaś cena? Demo to za mało.

Zaoferowałem dwa katalogi z różnych serwerów z Pr3 i Pr1 to dostałem taką odpowiedz cytuję:

"Witam,

nie ....

Pozdrawiam"

Mógłby wyjaśnić ktoś jakie wymagania ma Mion albo podał by cenę jeśli nie odpowiadają mu takie linki?

Z góry dziękuję za pomoc

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz znajdziesz w moim przedostatnim poście w tym topicku....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności