Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili nie. Ale możesz program skopiować do n katalogów dla osobnych zadań - projektów itd...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
5, czy 6 raz przypominam się. Miało to być dopisane troche postów temu. Rozumiem inny projekt z proksiakami wyskoczył, pewnie i jeszcze parę innych rzecz, ale kiedy to będzie zrobione i czy wogóle ma być to zrobione? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, ale jak to ma w praktyce działać ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, teraz podaję liste katalogów do sprawdzenia, tak? To jest świetne. Fajnie było by gdybym mógł tez zaimportowac liste stron która ma być sprawdzona w tych katalogach. Bo teraz musze każdą taką stronę wpisac z palca, albo bawic sie w kopiowanie i wklejanie jej. Przy 10 stronach bym nawet tego nie zauważył, ale przy 200-300 mam z tym jednak problem ;)

Oczywiście jak ktos chce znaleźć linki do jednej strony, to ma to okienko co teraz, a tacy hurtownicy sprawdzania zapuszczą sobie liste i niech sprawdza.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaimportowac liste stron która

Masz na myśli listę domen, bo ten moduł opiera się na skatalogowanych domenach i zwraca adresy stron w katalogu gdzie nasz pis się znajduje, więc podczas działania dla multi domen mógł by zwracać listę stron z wpisem dla danej domeny - o to chodzi ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo zakręciłes mnie, ale inaczej...

Mam domeny bez https://

www.onet.pl

www.wp.pl

...

www.interia.pl

i teraz importuję taką listę domen, importuję liste katalogów, zapuszczam sprawdzanie, a w wyniku mam linki do podstron katalogów, gdzie znajdują się wpisy do tych domen wyżej

czy będzie to na zasadzie najpierw wszystkie linki w katalogach do www.onet.pl dalej www.wp.pl czy będzie to wszystkie linki w danym katalogu do domen z listy, to jest obojetne

mam nadzieję, że teraz ja nie zakręciłem ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło o tego typu sprawdzanie... technicznie da się zrobić czasowo gorzej, ale cóż jak trzeba zrobić to zrobię ;)

---

Nawet już mam koncepcje jak jednym kliknięciem zwrócić listę wyników z danej domeny po sprawdzeniu ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norton antywirus (...) usunął mi plik exe (?). Spotkał się ktoś z tym?

tak: Norton usuwa ten plik i trzeba ręcznie wprowadzić w wykluczenia

Norton usuwa większość nowych i nieznanych mu plików, a już w momencie działań "ściąganie danych i nadpisywanie/tworzenie plików" dla Nortona jest działaniem nienaturalnym. Bez wykluczenia - usunie plik.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy korzystasz z proxy czy bezpośrednio.

Przy proxy ustaw na 30 sekund minuty , bez proxy na 5 minut.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taka opcja (bo jeszcze nie rozgryzłem programu), ale bardzo przydałaby się funkcja losowania serwerów XML-RPC. Bo wysyłanie pingu na większość tych serwisów jednocześnie jest przecież nienaturalne, a gdyby program losował np 50% lub 25% z nich, lepiej by to wyglądało. Można też się zastanowić nad losowaniem czasu opóźnienia (raz 30sek. raz 100sek, a raz 10 sek), też to będzie bardziej naturalne.

@Mion

Wysłałem ci na maila biuro[at]publiker.pl plik csv (eksport z publikera), przy którym gdy się go importuje do PSM nie wyświetla polskich znaków (ogólnie z każdym plikiem eksportowanym z publikera u mnie tak się dzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lepiej by to wyglądało.

Tam nic lepiej wyglądać nie musi - jak pisałem parę postów wyżej odnośnie banów: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...t&p=1019238 to co ma zostać zaindeksowane zostanie, a to co nie nie i IMHO nic więcej jak chodzi o pingowanie na to nie poradzimy. Tak czy inaczej nie planuje funkcji losowanie serwerów XML-RPC.

@Wysłałem ci na maila biuro[at]publiker.pl plik

Nie dostałem albo jest w spamie - wyślij na systemy.internetowe@gmail.com i wyślij na PM info o wysłaniu w razie nie dostania zobaczę w spamie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a majla od publikera do MIONA ?

... chodzi o jakiś eksport danych z publikera i import do PSM :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności