Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do importu danych z pliku CSV o jakim piszesz należy plik najpierw otworzyć np w notatniku i zapisać ponownie zmieniając kodowanie z UTF-8 na ANSI.

Przy okazji dodałem Export do CSV. Obecna wersja jest wersją PSM 4.2.1 do pobrania z https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje detalu, otóż jak się klika "Start sprawdzania" po raz drugi w module Statusy HTTP, to pola w texarea powinny być wyzerowane automatycznie przed kolejnym sprawdzaniem a obecnie dodaje adres z kolejnego sprawdzania do listy z poprzedniego sprawdzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola praetexta nie mają związku ze sprawdzaniem statusu HTTP tylko wyszukiwaniem ciągów znaków.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapomnę to przy kolejnych zmianach wprowadzę...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne sugestie:

po kliknięciu Export seriwsów do listy adresów powinno byc OK i automatyczne zamknięcie okna Import adresów, strata jednego kliknięcia

odrębne dodawanie adresów do modułu statusów HTTP, PSM sobie pinguje a my w międzyczasie działamy na module HTTP filrtując linki i ciężko pracując za pomocą tego super narzędzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz otworzyć nową instancję - okno programu i używać modułu niezależnie od aktualnego pingowania.

Innych funkcji dla tego moduły na dzień dzisiejszy i jutrzejszy nie planuję.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że gdzieś tam w notatniku zapisujesz @Mion nasze sugestie, wiesz, to bardzo cenna i darmowa wiedza od nas userów.

Mam pytanie, od czego zależy, że podczas pierwszego sprawdzania domyślną ilością wątków w module statusów HTTP, program wykryje mi więcej błędnych adresó niż podczas drugiego przelotu? Przy np. 900 linkach, ponowne sprawdzenie linków wykazało błąd o 25 linków, czyli 25 linków było za pierwszym razem potraktowanych jako błędne, nieistnięjace etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaobserwowałem nigdy taki różnic dlatego podeślij listę sprawdzanych adresów na PM i parametry szukania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja mam pytanie dotyczące wyszukiwanie ciągu znaków. Testowo dodałem strony na których wiem że są moje linki.

Z 191 adresów PSM odrzucił mi 16 stron na których rzekomo nie ma mojego adresu ?

Z czego to wynika- zaczynam się obawiać ile linków potraciłem w ten sposób :P

Podobnie jest w przypadku weryfikacji zindeksowania domen. 191 adresów - Site SEO Master wskazał mi 3 domeny rzekomo zbanowane - niestety nic takiego nie mam miejsca.

Nie wiem czy ta informacja coś zmieni ale korzystam z proxymarketowych proxy ;)

Pozdrawiam i proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Z czego to wynika- zaczynam się obawiać ile

Nie wiem z "czego wynika" i czy w ogóle wynika. Prześlij na PM lub systemy.internetowe@gmail.com liste adresów+ szukane ciągi znaków i liste adresów których sprawdzasz zaindeksowanie dopiero i po sprawdzeniu mogę się wypowiedzieć.

@Site SEO Master wskazał mi 3 domeny rzekomo zbanowane - niestety nic takiego nie mam miejsca.

Hmmm - prawdę powiedziawszy moduł Site SEO Master nic takiego nie pokazuje co najwyżej czy dany adres zwraca wartość > 1 dla zapytania site. I jak wiemy lub nie zależy to od tego z jakim DC się łączymy na co nie mamy wpływy. Więc dla niestabilnych stron - adresów mogą być pewne różnice w DC.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zatem dopisać do listy TODO która robi się dłuuuuga ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności