Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Połączenie płatnych metod łania captcha w wypadku komentarzy uważam za nieopłacalne dla usera.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy coś się tu zmieniło? Od czasu koncepcji mineło prawie 2 miechy, od rzucenia problemu stuknie za chwile 5 miechów. Jakieś przybliżone informacje co do wypuszczenia aktualizacji z tym dobrodziejstwem? :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 netto. Licencja = aktywacja na dwa stanowiska np stacjonarny i laptop lub VPS itd...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

@Mion co to może być, po przeleceniu adresów modułem Statusy HTTP, operacja udała się okej, ale nie działa przycisk "Usuń zaznaczone z listy stron do pingowania", klikam, pojawia się monit potwierdzenia > OK > i lipa nic się nie dzieje. Wcześniej działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, pojawia się monit potwierdzenia > OK > i lipa nic się nie dzieje. Wcześniej działało.

Nie mam pojęcia. Musiał byś przesłać cały spakowany katalog z Twoja baza lub i lista sprawdzanycy i dokładnym opisem listy operacji jakie były wykonywane .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem zmiany w module do sprawdzania występowiania linków opisanym na stronie https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=978299 Jesi w kodzie linka znajduje się definicja jak na screenie program powinien to wykryć i zasygnalizować jak na liście wynikowej jako TAK NOFOLLOW.

nofollowInfo.jpg

Program w najnowszej wersji 4.3.0 do pobrania z standardowej lokalizacji https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

Cena programu bez zmian: 120 zł netto. Przy zakupie łączonym nadal obowiązuje 50% zniżki na RSSHTML Generator.

--------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa tylko sprawdzanie obecności linka po jego domenie, a moduł powinien wg mnie sprawdzać pełny adres, czyli czy na danej stronie istnieje nie domena.pl tylko czy istnieje (jeśli ktoś taki link poda w programie) domena.pl/podstrona.html

W czasie wymiany różne rzeczy się dzieją, ktoś może zmienić wstawionego u siebie linka do podstrony z partnerami, gdzie np. jest link do niego itp. różne oszustwa się zdarzają.

Ale ogólnie fajnie, że działa i łapie nofollow, nie narzekam oczywiście :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@U mnie działa tylko sprawdzanie obecności linka po jego domenie,

Sprawdza ciąg znaków jaki zdefiniujesz, więc nie musi być to tylko samo domena , ale może być cały adres.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności