Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj ping mastera i chciałem wytestować jego możliwości zostawiłem go na noc żeby sprawdzić jak mu idze komentowanie, ale jak się obudziłem zastałem coś takiego

bdpingseomaster.png

Czy ktoś może mi powiedzieć, co zrobić żeby to się nie powtórzyło? Bo teraz nawet nie wiem ile linków dodał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jaki system, procesor, ile RAM ? Ile innych programów wtedy działało ?

Z komunikatu wynika, że nie mógł się utworzyć nowy watek :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phenom II x4 3.20Ghz

Ati radeon HD 5770

4 GB ram

Win7 wersja 32 bitowa

Jeśli chodzi o inne programy to tylko opera i programy typu gg niezużywające dużo ramu i procesora a ram był wykorzystywany w około 50% a procesor około 30% (ping seo master wykorzystywał w pełni jeden procesor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystąpił błąd jak to czasami w programach bywa i program zgłosił wyjątek, a zasadzie wiele wyjątków. Nie wykluczone też, że jakaś strona zawierała "wirusa" antywir ja zablokował i program nie otrzymał danych i itd...

Jeśli problem by się powtarzał należy wysłać do mnie listę adresów wp jakie były wprowadzone do programu do komentowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: W module do komentowanie blogów WP nie należy wgrywać większych list niż 20.000 adresów gdyż wykorzystany komponent wizualny nie jest do tego przystosowany i może, a raczej na pewno będzie powodować sytuacją wyjątkowe.

Przed zamknięciem tego modułu - okna programu jeśli jest w trakcie pracy = ma aktywne wątki należy kliknąć na przycisk [Zatrzymaj ] oraz chwilę odczekać do zakończenia pracy uruchomionych wątków.

---

Druga ważna spawa to:

- listy proxy zawarte w katalogu exe/dane/ nie są aktualne w zasadzie może żadne nie działać. Polecam proxy z https://www.proxymarket.pl/ których działanie jest bardzo dobre.

- to samo tyczy listy adresów do komentowania są one nieaktualne, aktualną listę należy przygotować we własnym zakresie np kupując w serwisach oferujących tego typu listy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki problem

mam listę rapid indexer chce sprawdzić gdzie znajduje się mój link w tym celu wchodzę w sprawdź zdefiniowane linki komunikat jaki otrzymuję list index out of bounds (1)

lista linków wgrywa się ale niecała, można wprowadzić poprawkę, która będzie usuwała problematyczne linki, tak jak to jest gdy się wgrywa strony do opingowania.

Jak tam idą pracę nad sprawdzanie rodzaju proxy.

Pisałeś kiedyś, że kupując program dostajemy 50% rabatu na kota w worku. Można wiedzieć co jest tym kotem w worku

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lista linków wgrywa się ale niecała,

Prześlij listę na email systemy.internetowe@gmail.com sprawdzę co słychać

@Jak tam idą pracę nad sprawdzanie rodzaju proxy.

Nie są realizowane.

@Można wiedzieć co jest tym kotem w worku

Idea kota w worku jak sama nazwa mówi jest taka, że nie wiemy co jest w worku - więc odpowiedz brzmi nie, ale na dniach kot wyjdzie z worka.

---

Ta przy okazji opcja "kot w worku" była opcją wielkanocną, więc już jest nieaktualna...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem zmiany w module do wyszukiwania Akcje -> Sprawdź dostępność strony i wyszukiwarka

modulwyszukiwanianewokno2.jpg

przedtem nie widzieć czemu ;) wczytywane adresy był przycinane do adresu domenowego co uniemożliwiało faktyczne wyszukiwanie na podstronach. Teraz przycinanie do adresu domenowego działa po zaznaczeniu [x] Wczytując przytnij do adresu domenowego.

Przykładowe wykorzystanie do weryfikacji raportu z katalogowania:

- Wczytujemy listę stron z raportu;

- W polu [ Wyszukiwany ciąg znaków ] wpisujemy np adres domeny

- [ Szukaj ]

w lewym oknie pojawią się adresy gdzie pogram znalazł w kodzie HTML zdefiniowany ciąg znaków

Przykładowe wykorzystanie do weryfikacji typu skryptu:

- Zaznaczamy [x] Wczytując przytnij do adresu domenowego;

- W polu [Dodaj do adresu] wpisujemy ciąg znaków jaki zostanie dodany do wczytywanych adresów np dla SEOkatalogu możne to być /admin/

- W polu [Wyszukiwany ciąg znaków] wpisujemy jakiś charakterystyczny ciąg znaków np SEOKatalog dla weryfikacji seokatalogów.

- [szukaj]

w lewym oknie pojawią się adresy gdzie pogram znalazł w kodzie HTML pod zdefiniowanym adresem zadany do szukania ciąg znaków.

WAŻNE - prawidłowy plik z adresami do wgrania musi zawierać adresy od nowej lini nie tak jak na przykładowym screenie notatnika

badPlik.jpg

TAK SAMO mija się z celem sprawdzanie listy z "mam listę rapid indexer chce sprawdzić gdzie znajduje się mój link" ze zdefiniowanymi adresami naszej domeny w adresie strony gdyż SAM fakt wywołania takiego adresu w większości tego typu stron powoduje wstawienie w kdzie HTML adresu domeny z parametru URL.

Program w najnowszej wersji 4.3.5 do pobrania z standardowej lokalizacji https://pingseomaster.hot.net.pl/_PSMKomentatorWP.zip

Cena programu bez zmian: 120 zł netto. Przy zakupie łączonym nadal obowiązuje 50% zniżki na RSSHTML Generator.

--------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość, ale nie w "tej chwili".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten dylemat czy czekać czy brać SB. Korzystam z programów Miona i jak do tej pory nie był potrzebny SB. Jak przyszła kolej na zrobienie porządków w listach i zrobienie solidnej piramidy to nagle zabrakło takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jutro dodam, ale do sprawdzania większej ilości będzie potrzebne proxy :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności