Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Przyda się do budowania piramidki wzmacniającej PR. Chodzi o to żeby była opcja odrzucenia linków nofollow. Wtedy można robić różne kombinacje i testy. Po co to? Bo np. lepiej zbudować piramidę dla 500 "dobrych" linków niż np. 3000 "dobrych" linków. Chodzi o to żeby każdy mógł sobie wyłuskać jak najłatwiej to co go interesuje.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Chodzi o to żeby każdy mógł sobie wyłuskać jak najłatwiej to co go interesuje.

I dokładnie tak jest w chwili obecnej.

@Chodzi o to żeby była opcja odrzucenia linków nofollow

Nie wiem co ma wspólnego sprawdzanie PR z linkami nofollow chyba coś ci się Rzezniczek mieszają pojęcia.

RP przydzielany jest konkretnej domenie lub jej podstronie i to wszytko nic więcej jak chodzi o wskaźnik PR zrobić nie można.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia mi się nie pomieszały - mówię tu o zupełnie innej dodatkowej opcji.

:(

A że lubię jak jest wszystko uproszczone to fajnie by było żeby taki przycisk gdzieś obok był do wyciągnięcia samych linków dofollow. Nic nie ma to wspólnego z PR, ale już przy segregacji linków do tworzenia różnych testów czy projektów byłby idealny ot taki malutki przycisk "Zapisz linki dofollow".

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fajnie by było żeby taki przycisk gdzieś obok był do wyciągnięcia samych linków dofollow.

Za całym szacunkiem, ale FAJNIE by było jak byś jeszcze raz zastanowił się nad tym co piszesz, bo naprawdę nie ma pojęcia o co Ci chodzi i jak to odnieść do przedmiotowego modułu do hurtowego sprawdzania PR dla domen i podstron.

Wiec jeśli @Rzezniczek masz jakieś sugestie to zapraszam do kontaktu PM, lub..

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

bo robimy niepotrzebny bałagan z postow niezwiązanych z tym nowym modułem od sprawdzania PR.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion :D za sprawdzanie PR, działa świetnie

Mam jeszcze kilka propozycji co do usprawnienia działania PSM :D

Wyszukiwarka skryptu katalogu teraz wyszukuje tylko jeden footprint do danego rodzaju katalogu czy dało by się zrobić tak aby do pola "dodaj do adresu" oraz wyszukiwany ciąg znaków wstawić kilka footprintów z jednego typu katalogu ? Obecnie szukając np. webmini muszę odpalać kilka instalek oraz zapisywać w osobnych plikach po czym łączyć itd.

Czy była by możliwość zwiększenia liczby wątków ? max 20 jest to chyba trochę mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić nowy moduł wyszukujący na takiej zadzie, że będzie się wczytywało listę adresów które będą przycinane do domeny oraz definiowało footprinty w formacie

adres__strony_do_dodania_na_jakim_szukac#szyszukiwany_ciag_znakow

NP:

/admin/#change_pass < dla SEOkatalogow

/wp-login.php#wp-submit < dla WP

itd...

wtedy będzie przeszukiwana każda domena pod kątem dopasowania do wzorca i dopasowany adres zostanie zapisany w pliku. Wtedy za jednym zamachem będzie można przeszukać mieszane listy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Przydałoby się jeszcze coś takiego:

mam listę różnych url gdzie mam poumieszczane linki do różnych domen.

np. komentarze na blogach gdzie wymieszałem domeny do podlinkowania.

Chciałbym zdefiniować tak, że biorę całą listę i w nowej linii wpisuje dany footprint (w tym przypadku domeny) po czym przeszukuje mi listę i zapisuje do każdego pliku z osobna gdzie ten dany footprint wystąpił. Jeszcze dodatkowo z tej listy żeby było wyodrębnione gdzie żaden z tych footprintów nie wystąpił.

Mam nadzieje, że jasno opisałem.

laska.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brakuje tego typu programu o rozbudowanych możliwościach przeszukiwania na zasadzie footprint'ow mogę takowy napisać, ale nie jako dodatek do PSM tylko osobny program - SEO narzędzie jednak płatne.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szalejesz ze zmianam, nawet nowe pomysły na nowe produkty, może więc coś się da z tym w końcu zrobić? Albo napisz, że nie dasz rady tego zrobić i przestanę marudzić, bo trochę mi już znudziło się tak przypominać, przypominać i przypominać :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzę, że szalejesz ze zmianam

Tego tak bym nie nazwał, bo nie było moduły do sprawdzania PR, a do wyszukiwania w seokatalogach API jest i prawdę powiedziawszy pisanie dodatkowego w ramach składnika programu PSM jest na dzień dzisiejszy jednak wątpliwe.

@bo trochę mi już znudziło się tak przypominać, przypominać i przypominać

Tak wygląda sprawa.

Podobnie jak w wypadku wyszukiwania o jakim pisał @kiri wyszukiwanie w seokatalogach o jakim pisałeś może być zaimplementowane w osobnym programie przeznaczonym do wyszukiwania taki SEOwyszukiwacz.

--

Kolega @Rzezniczek też chciał coś tam wyszukiwać, więc może czas koncepcje poskładać i faktycznie takie dedykowany SEOszukacz napisać ... jak jest zapotrzebowanie na tego typu program.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobry harvester jest na wagę złota. Idealnie by było jakby to była aplikacja serwerowa pod shared a nie windowsowa. Pod Windows mamy przecież Scrapeboxa.

:D

A odnośnie wcześniejszego odfiltrowania linków dofollow z listy to nie mówiłem, że to jest powiązane z modułem PR tylko z programem PSM (pewnie oddzielny moduł trzeba by było zrobić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku API do seoków to nie jest dodatkowy moduł, tylko poprawienie tego, który jest dla osób katalogujących jedną stronę hobbystycznie, a nie kogoś kto sprawdza 200 domen czy sa w katalogach.

No ale teraz przynajmniej piszesz, że nie będzie tego, a nie zasłaniasz się brakiem czasu.

Kończę więc z przypominaniem.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@W przypadku API do seoków to nie jest dodatkowy moduł, tylko poprawienie tego

Moduł wyszukujący API SEOkatalogii nie wymaga poprawy, bo spełnia swoje zadanie, a jego zadaniem jest wyszukiwanie wpisów dla jednej domeny jako jednostki wejściowej, a nie n domen. Wyszukiwanie dla N domen może być w ramach osobnego programu ... To jest moje oficjalne stanowisko w tej kwestii.

@Idealnie by było jakby to była aplikacja serwerowa pod shared a nie windowsowa

Widać mamy bardzo odmienne podejście do ideału. Poza tym pisanie czego kol wiek pod "pod shared " w kwestii wyszukiwania jest bez sensu, ale to już jest osobne zagadnienie związane z wydajnością i takimi tam ...

OK, więc Panowie jak potrzebujecie/jest zapotrzebowanie/wakat na program wyszukujący proszę napisać nowy topić jako w tym dziale np [Propozycja nowego programu] może ja, lub ktoś inny podejmie się napisania.

Program Ping SEO Master nie będzie rozwijany w kierunku modułów wyszukiwania... - To jest moje oficjalne stanowisko w tej kwestii.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSM jest dobry, bo ma wiele rzeczy w jednym miejscu.

Zamiast odpalać 100 programów, napisz ile za jaki nowy moduł weźmiesz i będzie po sprawie.

Robicie napierw jakies obietnice, że darmowe aktualizacje, rozwój itp, a potem jakieś akcje z nowym programem by nie robić za free. Nie prościej napisać jak jest? I dalej rozwijać produkt z jakimis płatnymi dodatkami co jakiś czas, a nie kombinowanie jak by tu z twarzą wyjść? Moduł do wyszukiwania może być takim płatnym dodatkiem, myślę, że nikt nie będzie marudził, że Mion pisał tak, a będzie tak, zwaszcza, że od czasu do czasu jak z tym PR zrobiłes coś free.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Ping SEO Master nie będzie rozwijany w kierunku modułów wyszukiwania

Powiem szczerze szkoda, kupiłem PSM z kilku powodów min. wolę wspierać oprogramowanie z PL, w topiku widziałem ze PSM jest rozwijany z udziałem użytkowników. Wydaje mi się ze dalsza rozbudowa PSM mogła by poskutkować upodobnieniem/zbliżeniem do SB, co przyniosło by pozytywny efekt nie tylko Tobie ale i samym użytkownikom. Jeśli dodatkowy moduł/program czy zwał jak zwał+ PSM nie kosztowały by więcej niż SB wydaje mi się ze chętnych na Twoje oprogramowanie było by znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności