Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

to już przeczytałem dlatego też zapytałem może jakaś cena jest za programy ???

To jeśli przeczytałeś, to może byś napisał na PM a nie pytał ogólnie na forum? bo poprzednie Twoje PM do Mion to linki do katalogów a nie pytanie o cenę więc nie ma się co dziwić, że ciągle jej nie znasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
niestety próby kontaktu..
Nie zawsze autorzy programów są online po godzinie -> Dzisiaj, 00:22.

@chyba moje linki nic nie warte-> Pisalem jakie strony wchodzą w rachubę, a jakie nie więc nie będę sie powtarzać :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność czytania ze zrozumieniem zamiera w narodzie :)

wypraszam sobie...

pierwszy kontakt wykonałem ze strony www autora jakiś czas temu, potem PM...

rozumiem, że katalogi mogą być traktowane jako syf... choć nie wszystkie takie są... (2 PR2 mają...)

Ale wypada choćby odpisać - nie, wole $ etc...

...nie odpowiedź była problemem ale jej brak - myślałem, że projekt "zdechł"

na razie program od 2miesięcy działa na serwerze windowsowym... jak nie dotykam to jest ok... jak coś zmieniam sypie się z powodu błędów...

mam jeszcze 8 win serwerów więc parę miesięcy "pociągnę" - chciałem poprawić komfort działania i "zalegalizować"

ofertę cenową dostałem więc temat zamknięty

pozdrawiam!

Polecam blog o podróżowaniu. Relacje z wypraw, zdjęcia, filmy, porady.
Zapraszam na relację z wyprawy do Namibii i Botswany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie dotykam to jest ok... jak coś zmieniam sypie się z powodu błędów...
Sypie to się panie kolego łupież z głowy.

Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie działania oprogramowania to możesz:

- tutaj opisać występujące błędy dodając w jakich okolicznościach takowe zachodzą. Jeśli uznam, że leżą po stronie programu [jakoś nikt inny przez tyle czasu nic nie zgłaszał] to może postaram się je usunąć;

- zaniechać korzystania z programu;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie dotykam to jest ok... jak coś zmieniam sypie się z powodu błędów...
Sypie to się panie kolego łupież z głowy.

Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie działania oprogramowania to możesz:

- tutaj opisać występujące błędy dodając w jakich okolicznościach takowe zachodzą. Jeśli uznam, że leżą po stronie programu [jakoś nikt inny przez tyle czasu nic nie zgłaszał] to może postaram się je usunąć;

- zaniechać korzystania z programu;

program wywala się po operacji dodawania/usuwania adresu (czasami)

prawie zawsze po operacji dodania listy, pingowania, zatrzymania, usunięcia listy i dodania nowej listy lub pojedynczego adresu

opisu błędu teraz nie kojarzę - ale jest to okienku wyskakujące w nieskończonej ilości (nie da rady ich pozamykać - jedyna opcja to ubicie programu)

przyuważę przy najbliższym przypadku 'padu', zrobię screenshot itp.

możliwe, że inni nie mają odpalonego programu przez kilkanaście dni non stop...

Polecam blog o podróżowaniu. Relacje z wypraw, zdjęcia, filmy, porady.
Zapraszam na relację z wyprawy do Namibii i Botswany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO CO TEN CYTAT CAŁOŚCI :)

Takie operacje jak kasowanie czy też dodawanie należy wykonywać kiedy program nie wykonuje aktywnych wątków, a dopiero potem uruchamiać proces pingowania, lub go zamknąć i uruchomić ponownie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie operacje jak kasowanie czy też dodawanie należy wykonywać kiedy program nie wykonuje aktywnych wątków, a dopiero potem uruchamiać proces pingowania, lub go zamknąć i uruchomić ponownie.

i tu się kółko zamyka... jako użytkownik nie jestem w stanie śledzić wszystkich wątków (a przynajmniej nie spodziewałem się, że powinienem)

Naciskam stop i oczekuję, że program zamknie/zakończy co ma zakończyć... ew. wątki powinny obsłużyć wyjątek braku obiektu do którego się odwołują...

Tak czy siak problem nie jest wielki... i w sumie gdyby nie ten błąd pewnie 10 uruchomień wersji demo starczyłoby mi na 10lat :-D

Polecam blog o podróżowaniu. Relacje z wypraw, zdjęcia, filmy, porady.
Zapraszam na relację z wyprawy do Namibii i Botswany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w sumie gdyby nie ten błąd pewnie 10 uruchomień wersji demo starczyłoby mi na 10lat :-D
właśnie przez takich kombinatorów nie zostało to wyeliminowane :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przez takich kombinatorów nie zostało to wyeliminowane

Mion - zastanów się - dajesz wersje demo na określonych warunkach więc nie miej pretensji, że ktoś tego używa zgodnie z tymi warunkami.

nie zmieniam MACa itp... jest dziesięć uruchomień i tyle... masz o to żal?

jeśli masz coś do mnie to napisz PW... szkoda zaśmiecać wątek

można też dorabiać teorię, że bug to feature...

Polecam blog o podróżowaniu. Relacje z wypraw, zdjęcia, filmy, porady.
Zapraszam na relację z wyprawy do Namibii i Botswany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz robić operacji nie przewidzianych takich jak zmiana stanu bazy podczas działając wątków pingowania możesz z programu raz uruchomionego korzystać nawet te 10lat. Nie obrażę się :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności