Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytałem całą instrukcje i jakos nei moge dojść

Czym różnie sie "Sprawdz zaindexowanie" od "Sprawdz dostępność strony i wyszukiwarka" ?

Jak dla mnie:

1 powiedzmy że mam liste świeżych precelków do których został dodane wpisy, więc "Sprawdzam zaindexowanie' w celu oddzielenia już zaindexowanych od niezaindexowanych abym nie musiał pingować i tracić czasu na zaidexowanie, czy tak?

2 Albo powiedzmy że mam jaką starą liste AA więc jak spradzić czy adresy nadają sie do komentowania jeszcze?

np.

"https://www.gmlat.com/news/?p=2112

https://bcitmedia.com/?p=151

https://phonetitan.co...2-london-video/

https://studio.idc.ac...nt-gucci-bags/"

3 Wrzuciłem 20 linków z listy AA do rozpoznania (na proxy z Proxy Marketu).

Wnioski:

+ "Sprawdz indexacje" i "Sprawdź dostepnosc strony" zwracają takie same wyniki (i to mnie cieszy ;] ) wiec wychodzi na to aby ocenić czy link nadal jest 'żywy' wystarczy indexowanie sprawdzić! czy tak?

- dlaczego wyniki z SB nie zgadzają się?

4 PS proxy uznane przez SB za działajace z Google, PSM ocenił je z kolei jako zbanowane, dlaczego?

PSM-rozpsiane-linki1.png

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już kiedyś nie raz pisałem, że sprawdzanie zaindeksowania dla stron z parametrami nie daje prawidłowych wyników.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś od kilku dni mi program nie działa, mam problem z aktywacją (mimo, że wcześniej był aktywowany)

Pisąłme do Miona ale nic nie odpisał

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie smiga, więc to raczej nie serwer gdzie Mion sprawdza autoryzację.

Wczoraj natomiast zdarzyło mi sie czekać na autoryzacje Generatora RSS'a. Co ciekawe w tym samym czasie autoryzowałem PSM i USM :)

Czas chyba jakoś to inaczej rozwiązać. Może kilka serwerów. By w przypadku padu jednego móc sprawdzic na innym. Albo sprawdzanie niech nastepuje raz na jakiś czas.

Niby mozna trochę poczekać, ale czasem ma się takie ciśnienie na jakąs pracę, że czekanie to jak walenie głową w scianę ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Może kilka serwerów.

Jam mawiał reżyser na "Misiu" "

"

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zbierałem sobie linki Google Harvesterem przy użyciu proxy z proxymarket. W pewnym momencie okazało się, że wszystkie one zwracają 302. Teraz postał problem ponieważ chciałbym sobie je podmienić. Programu jednakże nie da się zatrzymać. Daję stop a on i tak mieli te niedziałające proxy. Czy tak ma być?

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daję stop a on i tak mieli te niedziałające proxy. Czy tak ma być?

Google Harvester z PSM nie ma możliwości podmiany proxy w trakcie działania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Co nie zmienia faktu że przycisk stop nie działa.

Działa, ale przy zbyt dużej liczbie proxy zwracających 302 trzeba wiele razy wciskać "by się przebić", a cha i zmniejsz liczbę wątków przesuwając w lewo suwakiem.

@PS Czy zatem można dokupić moduł Google Harvester Hi-Tech do PSM?

Moduł Google Harvester Hi-Tech jest integralną częścią programu UltraSEOMaster.exe z pakietu USM i technicznie nie mam możliwości jego oddzielenia co za tym idzie sprzedaży indywidualnej. Zgłoś się na PM lub kontakt do mnieaktywuje ci sam UltraSEOMaster.exe gratis :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mion

Żałosny jesteś zaliczyłem format dysku i największy kłopot z odnowieniem licencji jest u ciebie pomyłka!!

takie kłopoty

Jak chcesz to podeślę ci info jak za granicami kraju to wygląda:) żeby się na ciebie więcej nie skarżyli

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pijany jesteś czy coś innego cię ogranicza, ale jak zaczniesz trzeźwo myśleć i zachowywać się jak cywilizowany człowiek.

"i nowy do aktywacji !"

a ten nowy kod do z palca mam se wyssac?

to zapraszam ponownie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pijany jesteś czy coś innego cię ogranicza, ale jak zaczniesz trzeźwo myśleć i zachowywać się jak cywilizowany człowiek, a nie cham i gbur z tekstami

"i nowy do aktywacji !"

a ten nowy kod do z palca mam se wyssac?

to zapraszam ponownie.

No wychodzi cała kultura z ciebie i ograniczenie brawo :good: . Oby tak dalej. Oczerniać to ty potrafisz i na priv wysyłać takie wiadomości typu uwaga na ten hosting.

Zamykam rozmowę na forum bo nie ma sensu, jak masz kłopot to dzwoń na tel

a tak swoją drogą

oczywiście dam sobie radę bez twojego softu masz 1 użytkownika mniej.- dziękuję za super support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ddmarcin

Nie wiem czemu tak pyszczysz facet, może masz zły dzień albo po prostu jesteś głupi.

Jak narazie to spotykam się z samymi pozytywnymi opiniami na temat supportu Miona, z którego sam korzystałem i jestem zadowolony.

Ogarnij się i dorośnij bo swoimi wypowiedziami zaniżasz poziom tego forum.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności