Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

- dziękuję za super support.

Do usług - Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 -> Kontakt

Prywatna rada: zachowuj się jak facet co na 36 lat, bo tyle deklarujesz w profilu, a nie jak smarkacz który nie dostał lizaka i zrobił focha ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardzo proste Darek prosi o kod wygenerowany przy z czytaniu profilu sprzętu bo tylko majac ten kod może aktywować licencje po formacie, a ddMarcin chyba zapomniał jak się aktywują softyy Miona, bo nie jarze jaki kod i pisze ze jego niema :D.

Wystarczyło przecież ściągnąć paczkę instalacyjna, odpalić soft wygenerować w sofcie kod autoryzacji ( w tym przypadku jeśli się nie mylę NR karty sieciowej to jest) i wysłać do Darka, on by to aktywował jak jest przy kompie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem formatu, ale wydawało mi się, że tak właśnie to działa. zastanawiałem sie po tym wielkaśnie wielkim oburzeniu, że może po formacie kod autoryzacji się zmienia i tu jest jakis problem :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze się zmienia bo tam jeszcze do sytemu operacyjnego jest przywiązanie (nazwa komputera chyba), to po formacie po prostu nowy kod wygenerować tzreba w sofcie i wylać do Darka, ta opcja działa na nie aktywowanym sofcie wiec niema żadnego problemu z jego wygenerowaniem na całkowicie nowej instalacji SO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wystarczy podać kod aktywacji lub wypadku zmiany na inny komp należy podać stary kod do wycofania oraz nowy do wprowadzenie.

Co najważniejsze należy od razu w emailu, PM, czy też SMS podać JAKIEGO TO TYCZY PROGRAMU gdyż programów na kody jest 6. Wiec jeśli udzielę odpowiedzi "musisz podać mi nowe kody które aktywuje oraz stare do wycofania czyli podmiany." zakładam, że użytkownik jest świadomy jakiego programu używa i jest wstanie podać ponownie kod który już raz podawał. Jeśli mimo wszystko ktoś nie wie skąd ten kod odczytał np zapomniał itd ... może, a wręcz powinien mnie zapytać gdzie się go odczytuje.

Natomiast NIE AKCEPTUJĘ odzywek typu "a ten nowy kod do z palca mam se wyssac?" zwłaszcza przed północą .... chyba, że przedtem wypijemy jabola z gwinta lub flachę whisky [...] wtedy możemy sobie pozwolić na taką poufałość :]

Tak to wygląda :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion byłem dzisiaj w Poznaniu u Ciebie w twoim jak się okazuję wirtualnym biurze i zapewniam cię że przeprosisz mnie za chama i gbura internet nie jest anonimowy.

Przeprosisz mnie na forum albo wyciągne konsekwencje.

Bardzo proste Darek prosi o kod wygenerowany przy z czytaniu profilu sprzętu bo tylko majac ten kod może aktywować licencje po formacie, a ddMarcin chyba zapomniał jak się aktywują softyy Miona, bo nie jarze jaki kod i pisze ze jego niema :D.

Wystarczyło przecież ściągnąć paczkę instalacyjna, odpalić soft wygenerować w sofcie kod autoryzacji ( w tym przypadku jeśli się nie mylę NR karty sieciowej to jest) i wysłać do Darka, on by to aktywował jak jest przy kompie :D

Wystarczyła by taka informacja na meila max pan nie muszę o tym wiedzieć zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zgadza się nie musiałeś tego wiedzieć, ale chyba to pisze w tym temacie, oczywiście w takiej ilości postów ciężko to znalezc.

Marcin wyluzujcie, jesteście dorosłymi facetami, nie róbcie szopki, taka moja propozycja wypijcie piwko i po zabawie :D, mam do poznania kawałek drogi a to tez bym się skusiłem, i na piwie by to się nie skończyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zgadza się nie musiałeś tego wiedzieć, ale chyba to pisze w tym temacie, oczywiście w takiej ilości postów ciężko to znalezc.

Marcin wyluzujcie, jesteście dorosłymi facetami, nie róbcie szopki, taka moja propozycja wypijcie piwko i po zabawie :D, mam do poznania kawałek drogi a to tez bym się skusiłem, i na piwie by to się nie skończyło :D

Za chama i gbura publiczne przeprosiny !!!

w innym wypadku mion poniesie konsekwencje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już teraz nie chodzi o to, że ktoś nie umiał normalnie załatwić sprawy, ale o to, ze ktoś inny napisał, że ten pierwszy zachowuje sie jak cham i gbur, a nie nim jest? Poważnie o to chodzi? Nawet nie chcę myśleć co by było jak by padły słowa, które tu padają na PiO.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion byłem dzisiaj w Poznaniu u Ciebie w twoim jak się okazuję wirtualnym biurze i zapewniam cię że przeprosisz mnie za chama i gbura internet nie jest anonimowy. [...] Wystarczyła by taka informacja na meila max pan nie muszę o tym wiedzieć zgadza się?

Wystarczyło napisać o jaki program chodzi zamiast robić swoje cyrki!

Panie ddmarcin przepraszam pana z określenie CHAMA I GBURA - pańskie nienormalne zachowania "a ten nowy kod do z palca mam se wyssac?" mnie poniosło!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przepraszam za może niezbyt trafny żart typu "a ten nowy kod do z palca mam se wyssac " wydaje mi się że obydwaj pokazaliśmy klasę że można normalnie bez kłopotu wyjaśniać nieoporozumienia. Temat zamknięty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jak się wyjaśniło żart można odebrać inaczej zwłaszcza przed północą :(

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności