Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@który zawraca Ci głowę bo chce wydać 300zł i kupić od Ciebie program

Dokładnie zawracasz mi głowę w dniu wolnym od pracy w godzinach wieczornych zadając kolejny raz pytania na które udzieliłem już odpowiedzi. Jeśli masz problem z zrozumieniem funkcji jakie posiada program na podstawie przesłanej listy z całą pewnością przedmiotowy program nie jest dla Ciebie.

@Programistą jesteś dobrym ale handlowcem do d....

Zrozum kolego jedno - ja nie obsługuję klientów na PM, bo PM jak już wielokrotnie pisałem nie jest kanałem BOK.

Jeśli potrzebujesz konsultacji w kwestii funkcji programu zapraszam od poniedziałku do piątku standardowo w godzinach pracy 10 - 18 <w sprawach nie cierpiących zwłoki również poza tymi godzinami i dniami> telefonicznie lub mailowo - dane kontaktowe.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i sprawa się wyjaśniła. Nie można tak było od razu. Wystarczyło taką informację odpisać w pierwszym mailu i po sprawie. Też ciężko w tygodniu pracuję i nie lubię jak mnie klient molestuje w weekend. Ale skoro podjąłeś temat i nie zaznaczyłeś, że resztę spraw w poniedziałek to uznałem, że tak jak i ja masz nielimitowany czas pracy i nie przeszkadza Ci jak dopytam się o szczegóły w sobotę wieczór.

Brak rzeczowej informacji = nieporozumienia i zawracanie głowy ;)

Na tę chwilę USM coraz bardziej mi się podoba. No to co zgoda? :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--- Już autoryzacja działa ---

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni użytkownicy obecni i przyszli :) W zawiązku z tym, iż program, a właściwie pakiet programów PSM nie będzie już rozwijamy postanowiłem zmienić jego licencję na FREE. Od dziś każdy może używać program w dowolnej ilości kopii i urządzeń. Jako jego wydawca nie gwarantuje też jego dalszego działania i nie biorę odpowiedzialności za jego używanie.

Program do pobrania z lokalizacji: https://pingseomaster.hot.net.pl/FreePSMKomentatorWP.zip

To taka mała walentynka :prezent:

=======================================

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program ma wyłączoną funkcję autoryzacji... podprogramy nadal należy uruchamiać z top menu PSM'a

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo otwieram na VPS'ie i taki probem nie występuje

Aaa bo otwieram Site Seo Master :)

--

OK, zmienione - trzeba pobrać ponownie ZIP'a i podmienić PingMaster.exe

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności