Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Max, ale sa świeże. Problem w tym, że idąc za Twoim porównaniem... to jest wrzucenie świezej tirówki na parking wyposzczonych kierowców tirów. Najlepsza zostanie zajechana. Dlatego te proxy tam tak szybko padają, za dużo tam kierowców tirów ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dodam trzy grosze od siebie bo moze w pozycjonowaniu jestem nowicjuszem ale delphi'ego zdarzylo mi sie wlaczyc 3 razy w zyciu

wiec narzedzie ktore kosztuje 120zl, powinno byc zabezpieczone troche lepiej

A może mieszkania gorzów wielkopolski? Multum - najwiekszy wybór, konkurencyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni użytkownicy obecni i przyszli :) W zawiązku z tym, iż program, a właściwie pakiet programów PSM nie będzie już rozwijamy postanowiłem zmienić jego licencję na FREE. Od dziś każdy może używać program w dowolnej ilości kopii i urządzeń. Jako jego wydawca nie gwarantuje też jego dalszego działania i nie biorę odpowiedzialności za jego używanie.

Program do pobrania z lokalizacji: https://pingseomaster...omentatorWP.zip

To taka mała walentynka :prezent:

Niestety nie można pobrać programu : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie autoryzować zakupionego kiedyś tam PSM ja od dwóch dni nie mogę, to co teraz trzeba pobrać darmową wersję która może nie ma autoryzacji?

Widać nie tylko ja mam ten problem, widać większość przesiadła się na darmową wersje i nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obecnie serwer licencyjny PSM nie odpowiada, wstanie serwer , zacznie autoryzować, to jest oczywista oczywistość. Zadzwonicie do Mona i tyle. Ja na VPSie PSM nie wyłączałem( bo po co). Wiec działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że mnie nie było online i w tym czasie wygasł serwer na którym była domena od autoryzacji. Przeniosłem na inny serwer, wiec autoryzacji zachwalę ruszy. Tak na marginesie to po to zrobiłem darmowy, by nie było tego typu problemów i byłem przekonany, że wszyscy nadal używający PSM korzystają z na wersji bez autoryzacji.

Więc te osoby które korzystały z wersji z autoryzacja przepraszam za niedogodności związane z jej brakiem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności