Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Raz dziennie...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla użytkowników którzy wolą pingować więcej niż jeden raz dziennie ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dzisiaj do wyczerpania zapotrzebowanie promocja - dwa programy:

Ping SEO Master program do automatycznego pingowania;

oraz

Precel Seo Master - program do obsługi precli

w "cenie" jednego linka!

Wymagania co do serwisów:

- zaindeksowane w google;

- bez systemu SWLi;

- katalogi stron odpadają;

- preferowana tematyka fotografia, muzyka, rozrywka;

Zainteresowanych zapraszam na PM

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zeby dodac BING.com do PingSEOMaster'a mam do listy serwerow dolozyc: https://www.bing.com/webmaster/ping.aspx

czy cos innego ? Bing w swoim panelu webmasters poleca pingowac

https://www.bing.com/webmaster/ping.aspx?siteMap=[your sitemap web address]

wiec jak bedzie lepiej ? prosilbym mion'a o odpowiedz

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzac po komunikacie jaki zwraca https://www.bing.com/webmaster/ping.aspx "Thanks for submitting your sitemap" choć żądanie było GET, a nie post do tego z wysłaniem danymi w odpowiednim formacie wnioskuje, że ten serwis nie działa.

Przynajmniej nie w kontekście serwera XML-RPC.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja zakończona

:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Ping SEO Master 1.8.0 i postanowiłem go przetestować. Zmagania rozpocząłem w sobotę. Niestety dziś przy próbie dodania linku i zapisu pojawia się błąd SQLITE_ERROR znalazłem podobną sytuację w wątku: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...15&start=15 niestety pomimo, że dostosowałem się do rad, przeinstalowałem program to błąd pojawia się nadal. Czym to jeszcze może być spowodowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny Vista tak ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności