Skocz do zawartości

DZIŚ ROCZNICA FORUM


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Michał, strzał w 10, a że jeszcze mówisz, że tak niejako 'przypadkiem' to wogóle

i

To było coś nowego, coś co zaciekawiło wiele osób. Teraz żadne nowe forum nie przebije popularnością tego.

Oczywiscie zanim je stworzylem to sprawdzilem czy czegos takiego nie ma. No i znalazlem kilka watkow na searchengines.pl i jakies tam forum juz nie wiem jakie, ale zeby czytac trzeba bylo sie zarejestrowac, to mi sie nawet nie chcialo zagladac dalej.

Mysle, ze temat SEO nie byl nowy, ale za to bardzo dobrze ukryty w polskim internecie, a dzieki Wam i Waszym uczestnictwie temat jest otwarty dla wszystkich, i o to chodzilo.. ;)

No a ja na rocznice namalowałem takie piękne dzieło

Wielkie dzieki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mysle, ze temat SEO nie byl nowy, ale za to bardzo dobrze ukryty w polskim internecie

Dokładnie tak było. Trafiłem na to forum pod hasłem "wymiana linków" i na początku myślałem, że to całe forum to jakaś ściema, bo przecież nikt nie mówi otwarcie o pozycjonowaniu, bo wiedza jest zbyt cenna.

Ostatnio jak sprawdzałem to forum było na 2. pod "pozycjonowanie" za teraz 1. we wszystkich DC. Google wie co robi!

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego samego dnia znalazlem strone lordbarta i stamtad sie dowiedzialem, ze seo to pozycjonowanie i optymalizacja, wiec kupilem domene optymalizacja.com

cieszę się, ze mam "mały wkład" ;)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności