Skocz do zawartości

DZIŚ ROCZNICA FORUM


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziekuje Wam wszystkim :oops:

zero3 - super emotikony :)

jakie byly poczatki - troszke historii

No to krotko.

Obudzilem sie ktoregos dnia i jak codzien przejrzalem polska prase online i sie dowiedzialem o tym jak moj ulubieniec chwali fuhrera. Potem zapytalem sie mojej narzeczonej jak by jednym slowem okreslila tego osobnika i otrzymalem odpowiedz: kretyn. I tak sie to zaczelo. Po jakims czasie kreatorzy wizerunku leppera, czyli gazeta wyborcza, opunlikowali krotki artykul na temat wynikow wyszukiwania w google hasla kretyn. No i po przeczytaniu kilkudziesieciu postow na roznych forach, na temat w jaki sposob to jest mozliwe, stwierdzilem, ze musi w Polsce powstac forum o seo, okreslenia pozycjonowanie jeszcze nie znalem. Dlatego pierwsza domena jaka kupilem to optymizacja.com, bo tak mi sie wydawalo poprawnie. Tego samego dnia znalazlem strone lordbarta i stamtad sie dowiedzialem, ze seo to pozycjonowanie i optymalizacja, wiec kupilem domene optymalizacja.com i tak powstalo forum. Ale tego,z e tak sie rozwinie i, ze uda sie "zgromadzic tak selektywna publike" sie nigdy nie spodziewalem, za co Wam bardzo dziekuje po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko życzyć dalszych sukcesów i rozwoju forum;-)

=D>

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja życzę forum PR 10/10 na przyszły rok :)

a byłbym zapomniał kiedyś napisałem a potem moderatodrzy mnie poprawiali

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pozycjonowanie_stron - tam w sumie też mała historia polskiego pozycjonownia z "grubej rury"

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego,z e tak sie rozwinie i, ze uda sie "zgromadzic tak selektywna publike" sie nigdy nie spodziewalem, za co Wam bardzo dziekuje po raz kolejny.

To było coś nowego, coś co zaciekawiło wiele osób. Teraz żadne nowe forum nie przebije popularnością tego.

Ja jak jeszcze kompletnie nie znałem się na pozycjonowaniu, nie wiedziałem jak to się nazywa, ale zawsze wiedziałem jakie to może być dochodowe i przydatne.

a byłbym zapomniał kiedyś napisałem a potem moderatodrzy mnie poprawiali

Niedawno dziwiłem się czemu nie ma artykułu o tym.

EdIt

Zapomniałem o najważniejszym:

Gratuluję Michale wspaniałego forum i co najistotniejsze wspaniałych użytkowników!

eDiT

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłbym zapomniał kiedyś napisałem a potem moderatodrzy mnie poprawiali 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pozycjonowanie_stron - tam w sumie też mała historia polskiego pozycjonownia z "grubej rury"

właśnie ostatnio tam przypadkiem trafiłem, w porządku, umieściłem sobie dziś wczesniej w podpisie :)

Gratuluję Michał, strzał w 10, a że jeszcze mówisz, że tak niejako 'przypadkiem' to wogóle... tak widzę, że trafiłem tu jak forum bylo noworodkiem ;) a ja myślałem, że ono już istnieje i istnieje, tylu userów, tyle postów, i że to tylko ja byłem taki opóźniony i dopiero w sumie niedawno odkryłem co to pozycjonowanie. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności