Skocz do zawartości

Kolejna fala banów?


qazy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko za bardzo nie rozumiem powiązania, jak on też zajmuje się spamowaniem (?) - chodzi wam o spamreport czy co? :>

ps. skąd taki duży site dla mojej domeny?

site:gigadownload.net.pl

Po banach powinno być ok. 3k, a nie prawie 5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis śmieją się :) że zamarł, zdał egzaminy BHP i w Google wynikami miesza.

Oczywiście :) bez obaw napewno tam nie miesza, zresztą był wątek PK że ktoś go tam poszukuje, ktoś znowu wyrażał opinie mało zodowolonego ze współpracy bezpośredniej itp.

Natomiast fakt że się samemu kiedyś spama postawiło nie oznacza że można już ich nie stawiać a nawet zacząć je kasować.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie porządne strony zero spamu tylko że na każdej z nich jest system wymiany linków w sumie po 5 linków

i pospadałem z 1 pozycji na 44 czyli tak gdzieś na 5 podstronę to jest chwilowe czy filtr? proszę o pomoc ile mogę być w tym filtrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żaden z banów nie dostałem żadnego maila ani info w webmaster tools. Zresztą co mogli by tam napisać ? To że strony nie odbiegają od wytycznych ich regulaminu ale adminom się nie spodobały ? :P

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności