Skocz do zawartości

Kolejna fala banów?


qazy

Rekomendowane odpowiedzi

A może bany mają jakiś związek ze współczynnikiem SI/stron w indeksie? Czy na tych stronach drastycznie leciał Wam site?

Sam nie dostałem banów ale jak czytam to mnie trochę mdli.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wprost przeciwnie - katalog indeksował się świetnie (100 site na dzień), a precel ładnie trzymał poziom i indeksował nowe wpisy :>

Zobaczę czy mi znowu zaindeksuje pod innymi subdomenami :)

ps. apropo precla... planuję go zamknąć, bo już nie mam siły usuwać duplikatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie dopadł BAN ale nie tylko mnie:

www.nexto.pl - 0 wyników :)

no i mój kiosk partnerski https://super.nexto.pl też! (także inne kioski partnerskie nextranetu)

Przecież nie naruszyłem ani jednego punktu jaki opisany jest we wskazówkach dla webmasterów!

Tragedia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nexto.pl dostał bana i przez to poleciały wszystkie subdomeny :P

.. co tylko potwierdza, że wywalił to automat.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło - nawet site:nexto.pl pokazuje okrągłe zero :P . Z drugiej jednak strony strony postawione na swojej domenie trzymają się nadal nieźle (przynajmniej moja).

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie z nexto. Banowanie sieci partnerskich to już lekka przesada - bo jak sprzedawać unikatowe książki - drukować po jednym egzemplarzu, czy jak?

Jeszcze niech instytucje państwowe zbanują za DC - w każdym powiecie podobne informacje - przewraca sie w doopach Guglowi - wszędzie tylko mapy, adwordsy, a jeszte teraz tego lively będą na siłę wciskać firmom...

Tylko czekać na gigantyczny proces przeciwko monopolowi - doigrają się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać na gigantyczny proces przeciwko monopolowi - doigrają się!

Proces przeciwko czemu? To ich cyrk i ich małpy.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces przeciwko czemu? To ich cyrk i ich małpy.

No nie do końca. To tak jak z TPSA. Ich łącza, ich cyrk, ich małpy. A jednak. Ale tak naprawdę to krzyczymy my a przeciętny user nawet nie wie że coś się dzieje.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP pobiera oplaty, Google nie - napisza komunikat ze troszczac sie o uzytkownikow wyszukiwarki usuneli czesc stron z indeksu, ktore wg nich wprowadzaja uzytkownika w blad.

Jesli nie ma Cie w Google, to nie oznacza ze nie ma Cie w internecie (teoretycznie jest inaczej, co stwierdzil nawet B. Gates ;) )

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności