Skocz do zawartości

Kolejna fala banów?


qazy

Rekomendowane odpowiedzi

... Może lepiej stawiać całkowity spam na innych serwerach niż porządne serwisy.

No to na pewno ;) nie mieszaj porządnych serwisów ze stronami o "marnej reputacji" :) Dobrze mieć inne IP a na pewno inną domenę na takie stronki.

Edit:

poszerzyłem myśl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ja dostalem bana na to www.twojekosmetyki.info

kosmos :/ nie widze nic zlego w tej stronie, musiala dostac bana za jakas subdomene, pech :/

i to nie jedna subdomenke

https://search.yahoo.com/search?p=www.test.twojekosmetyki.info&fr=yfp-t-501&toggle=1&cop=mss&ei=UTF-8&fp_ip=PL&vc=
https://search.yahoo.com/search?p=www.joke.twojekosmetyki.info&fr=yfp-t-501&toggle=1&cop=mss&ei=UTF-8&fp_ip=PL&vc=
https://search.yahoo.com/search;_ylt=A0geu9pdInJIiFUAytlXNyoA?p=www.gry.twojekosmetyki.info%2F&y=Search&fr=yfp-t-501&ei=UTF-8&fp_ip=PL&rd=r1&meta=vc%3Dpl
https://search.yahoo.com/search;_ylt=A0geu8qEInJIx3MBrbBXNyoA?p=www.gg.twojekosmetyki.info&y=Search&fr=yfp-t-501&ei=UTF-8&fp_ip=PL&rd=r1&meta=vc%3Dpl
https://search.yahoo.com/search;_ylt=A0geu.C4InJIxUUAgHJXNyoA?p=www.katalog.twojekosmetyki.info&y=Search&fr=yfp-t-501&ei=UTF-8&fp_ip=PL&rd=r1&meta=vc%3Dpl

i pewnie wiele innych. Wiec badzcie uczciwi i przyznajcie, ze dostajecie bany za smieci i tyle. Należne i zaslużone. ;)

edit sorki za rozjechany post

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gostek, gadasz od rzeczy i nie czytasz innych tematów. Wiedział byś że sporo osób w tym ja dostało bany na zwykłe strony.

Ktoś wspomniał o banowaniu z katalogu stron. Ta teoria także odpada bo te 2 zbanowane strony wczoraj nie były dodane do żadnych katalogów.

Dalej twierdzę, że najprawdopodobniej ludzie zgłaszają na spam listy strony pobierające od nich rss a potem admin googla leci po ip co te innego na nim stoi. Ja rezygnuje z autoblogów i innych generatorów z rss i zobaczymy czy fala banów się u mnie skończy czy nie jeżeli tak to na 90% będę miał przyczyne tego.

Wiadomo także inni zgłaszają nasze wiki i dmoz na spamlisty ale sens moich wniosków zostaje taki sam. Banowanie od źródła do całości w obrębie jednego ip.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo, pisze na przykladzie konkretnej strony. Mnie tez bany siegaja, w czerwcu stracilem pewnie z setke domen. Czesc slusznie, czesc pewnie nie, ale nie upubliczniam na forum skarg, ze mam nieslusznego bana, podczas gdy na subdomenach smieci. Jesli opisujemy cos, to badzmy w tym szczerzy.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh mnie wyleciało prawie 200 i nie twierdzę, że same ideały bo większość to zwykły spam, tylko czy rzeczywiśćie banowanie wszystkiego nie patrząc czy to spam czy nie jest dobrym wyjściem. Co jeżeli polecą strony bogu ducha winnym klientom jakiegoś hostingu na którym konta sa w obrębie jednego ip ?

Może właściciele hostingu powinni zatrudnić nowych specjalnie przeszkolonych do tego celu pracowników usuwających spam zanim usunie to google wraz z resztą stron ?

Regulamin google mówi tez o usunięciu z indeksu stron nie zgodnych z ich wytycznymi a nie w usuwaniu wszystkiego jak leci. Jeżeli sami nie przestrzegają swego regulaminu to jak oni chcą respektować go od innych. To zwykła hipokryzja z ich strony

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gostek_ jasno napisalem ze staly tam 2 katalogi i wczesniej 3 inne subdomeny z innymi rzeczami ktore byly systematycznie wylaczane - w momencie bana ich nie bylo

yahoo trzyma historie czasami kilka miesiecy

ps. tak wczesniej w subdomenach bylo syf., ale w momencie bana juz od dluzszego czasu nie

odnosnie subdomen

HOME tak mam np: pokaze ci sie kazda subdomena i bedzie skierowana na strone główna

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na tych subdomenach (sprawdzałem joke i gg) jest strona identyczna jak na domenie głównej może i to było przyczyną...
i co, nie można wildcard uruchomić ? A zresztą banowanie domeny za sub. wydaje się conajmniej dziwne :\ Postawie spam na jakimś hostingu który subdomeny rozdaje, i co - hosting ma dostać bana ?

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawie spam na jakimś hostingu który subdomeny rozdaje, i co - hosting ma dostać bana ?

Jeśli to robią ręcznie to z pewnością patrzą na to, czy jest to dostawca hostingu czy też aliasów - burdel nieziemski by był gdyby poszły subdomenki np. prv.pl czy webd.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi tylko pozycji, ale zyje sie dalej i robi sie kolejne strony, szkoda tylko ze o tym temacie musze od nowa pozycjonowac

moze maly offtopic w tym temacie ale pytanie mnie nurtuje

czy w takim wypadku gdy strone pozycjonowana ktora dostala bana przenosi sie na inny serwer, to na zapleczu po prostu wystarczy zmienic linki aby ja podbic?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na tych subdomenach (sprawdzałem joke i gg) jest strona identyczna jak na domenie głównej może i to było przyczyną...
i co, nie można wildcard uruchomić ? A zresztą banowanie domeny za sub. wydaje się conajmniej dziwne :\ Postawie spam na jakimś hostingu który subdomeny rozdaje, i co - hosting ma dostać bana ?

Nie mówię, że hosting ma dostać bana. Ale chodzi mi o to że w takiej sytuacji mogę zrobić sobie na domenie 10 subdomen i postawić wszędzie to samo i mieć 11 takich samych stron łącznie z wyglądem? Pod SWL byłoby idealnie ;) Ale ok kolega już napisał, że w momencie bana nie było nic takiego na tych subdomenach więc to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności