Skocz do zawartości

pt 13


s4lc

Rekomendowane odpowiedzi

spadłem z 13tej pozycji na 21 :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos Wam sie dzisiaj przytrafilo?

Tak.

Dziś pojechałem do MediaMarkt po nowy monitor (LCD, żeby wreszcie mnie oczy nie bolały). Niestety moje całe oszczędności to 950zł, a ja koniecznie chciałem LCD (15" lub 17").

Oglądając ceny (nie monitory) trafiłem na NEC 17" przeceniony z 1300zł na 900zł. Pytam czy to cena tego z wystawy. Mogłem kupić jakiś 15" lub ten zakurzony NEC 17". Gwarancję ma na 3 lata więc wybrałem ten z wystawy. Później okazało się, że jest jeszcze jeden taki nowy, fabrycznie zapakowany (też za 900zł).

Czyli niezła okazja mi się dziś trafiła (jak rzadko kiedy).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoooko, ja tam dostalem wezwanie do armii... hehe, przypomnieli sobie o mnie.. pare dni przed wiekiem, gdzie juz bym byl poza ich zasiegiem... fu*k.

jakies porady praktywkow?

chba mnie nei zgarna.. zona, stala praca, wlasna dzialalnosc.. moze i dzieckow drodze..

wezwanie na 24 maja..., do tego kategoria A ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś obejrzałem moje auto od spodu i kieszeń mi peknie na naprawy. :twisted:

Wszystko popekane od spodu fu*k :twisted:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty młodzienieć jesteś ;-)

skoro przed 25 ;-) - czuje się dziadkiem w tej branży.

Kiedyś james brali do 28 teraz do 25,

spox, - stałkę sobie załatwisz - jednostek w szczecinie pełno.

Jako jedyny żywiciel dostaniesz kasiore itd.

Ale spox. Nie powinni ciebie wziąść - choć zastanawianie się nadtym jest bezsensu- bo skoro masz bilet w ręku to znaczy że już Ciebie wzieli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam biletu jeszcze.. mam wezwanie na .. "badania psychologiczne" i mam zabrac ze soba prawko ... czyli szykuja mnie na kierowce (juz sie dowiedzialem od znajomka) .. tylko jeden problem.. hihi.. ja nie mam prawka jeszcze .. wsyd ale nie mam .. bo nie potrzebowalem, a autem sluzbowym jeszcze.. humm ale kto bedzie to kontrolowal :D hihi..

a do woja biora do konca 28 roku zycia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności