Skocz do zawartości

pt 13


s4lc

Rekomendowane odpowiedzi

jamesisko na wlasnej skorze sie przekonalem ze porzadna recepta na szkla od okulisty i masz "d", mi sie to przytrafilo przez przypadek mialem to w porfelu na kontroli, zebrali sie wszystkie lekarzy fachowcy i wyczytali w regulaminie ze od ilus dioptrii ma sie d a przede mna byl taki z denkami bez recepty i dostal A hihih ....

moze ci sie przyda na 100% recepta zalatwia sprawe i nie trzeba nic kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko na wlasnej skorze sie przekonalem ze porzadna recepta na szkla od okulisty i masz "d"

Dokładnie tak samo jak ja.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że pt 13 ma kategorie nomagic dla mnie.

Ale pokłóciłem się z Dziewczyną.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powetowałem sobie spadek strony w googlarce wypadem na spinning wyciągnąłem 3 okonie najmniejszy 30cm :mrgreen: lubie takie piątki 13nastego :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ponad dwoch dni nie spalem skladajac wstretny katalog programu lojalnosciowego dla detalicznych sprzedawcow fajek... dzis o 6 rano puscilem pliki na ftp. no i dzien pt13 sie rozpoczal:

fatalny transfer, czekam ,czekam, szło w tempie arcyżółwim...

ciągłe telefony, czy to już, czy nie już, idzie, nie idzie, stoi, lezy, a ja mam wciaz tylko 2 rece...

dostawałem piany wielokrotnie...

no i na koniec poprawianie 2 plikow bo sobie dokumentnie popieprzylem

i znowu ten wolny ftp ...

wrrrr

ale za to jutro jade na wycieczke do Katowic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie zwykle 13-ty byl szczesliwym dniem (w koncu sie urodzilem 13-tego ktoregos tam miesiaca).

A tu dzisiaj w laptopie mi twardy dysk wysiadl :evil:

Jest to laptop Sony Vaio, jeszcze na gwarancji, wiec zadzwonilem do Sony i :evil: :evil: :evil: :evil:

Po 1 godzinie i 34 minutach rozmowy z *technikami* z Sony, zdolalem 4 osobom wytlumaczyc co to jest BIOS i, ze system operacyjny jest instalowany na twardym dysku. Niestety jednak nie wiedza, ze jak twardy dysk padnie to nie da sie uruchomic windowsa. Ale oni uparcie mi wmawiali, ze musze zrobic system recovery, a ze nie bylo dysku windowsa z tym laptopem to mi go wysla poczta.

Wiec musze czekac do nastepnego tygodnia, az mi wysla dysk i wrzuce go gwoli formalnosci, a system recovery nie znajdzie HD i wtedy moge do nich zadzwonic i stwierdza, ze naprawde mi wysiadl twardy dysku i wysla mi poczta pudelko, zebym zapakowal w nie laptopa i im odeslal i wymienia twardy dysk.

A mowicie, ze biurokracja w Polsce jest beznadziejna. :twisted:

Pozdrawiam

Wsciekly Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby na komisji dostac D za okularki to trzeba miec

6 (!) dioptrii (czyli trzeba zalozyc dwa kieliszki od wodki na nos) :lol:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby na komisji dostac D za okularki to trzeba miec

6 (!) dioptrii

No... :?

Dlatego wolę zarobić 2 tys. zł. na opercję niż znowu płacić 600zł za okulary albo

zalozyc dwa kieliszki od wodki na nos

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal gdzie za 2k lecza?? u mnie wyszlo cos kolo 4 wlasnie sie zastanawiam...

To może 2x2000 zł ? #-o

Kurde... chyba coś mi się pomieszało. Będzie trzeba Googla spytać.

A może ja chcę mieć jedno oko zdrowe?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności