Skocz do zawartości

Jak zorganizować płatności na serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Z paypalem to ja mam dziwny problem, bo ktoś mi wysłał pieniądze, ja dostałem maila że "Ta wiadomość e-mail stanowi potwierdzenie odebrania płatności na kwotę" ale kasy na koncie nie ma. Czy to przez to że mam jeszcze nie zweryfikowane konto? Słyszałem że jak ktoś nie doda karty to kasa jest dopiero po 30 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kożytsam z allpaya już jakiś czas i nigdy nie miałem problemu z gotówką czy to płacąc przez paypall czy też otrzymując pieniądze od kogoś na konto poprzez paypal. Max to 10 dni oczekiwania ale najczęściej jest to 7 dni.

Jeżeli dla ciebie Krzysztof 5zł prowizji to dużo to trochę mi Ciebie szkoda. 4,50 zł to bankomat w Polsce bierze ;]

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co widzę to tzw. expresowe płatności są dostępne tyle dla firm, czy trzeba rzeczywiście posiadać zarejestrowaną działalność żeby korzystać z expresowych płatności, czy wystarczy jako nazwę firmy podać np. nazwę domeny i to wystaczy?

EDIT:

Wziąłem wpisałem jako nazwę firmy adres strony etc. konto mam rozszerzone. Klikam na 'usługi dla handlowców' wybieram 'ekspresowa realizacja transakcji' i widzę tylko opis funkcji i na dole

Zacznij zwiększać sprzedaż jeszcze dziś.

Rozszerz swoje konto

klikam na to i mam przekierwanie na stronę główną, jak to ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogógłałem nieco i oto co znalazłem

- Manual pod tytułem, jak wdrożyć ekspresowe płatności ;);) Czy jedyną szansą na zrobienie redirecta na stronę z produktem do ściągnięcia po wpłynięciu kasy jest zastosowanie expresowych płatności? Nie da się tego zrobić szybciej?

- Jeśli klient ma dodaną kartę do konta paypal to kasa na koncie spredawcy jest natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zainteresowane wdrożeniem płatności online zapraszam do zapoznania się z moją ofertą:

Wykonam implementację systemu płatności online w Twoim serwie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności