Skocz do zawartości

Centrum optymalizacji


pneuma

Jestem z  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem z

    • spoza granic Polski
      5
    • Polski
      32
    • Krakowa
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to ja zapraszam do Krakowa na WIECZORY PANIEŃSKIE - wieczory panieńskie, wieczorki

Przeglądałem jakie ludziska strony pozycjonuja i trafiłem na człowieka z Krakowa który pozycjonuje:

WIECZORY PANIEŃSKIE - wieczory panieńskie, wieczorki panieńskie, masaże sportowe, masaż

dunikowski . net/promocja.html

polecam zajrzeć na tą stronę poniżej (kliknąć WIECZORY PANIEŃSKIE), może potem polećcie innym :oops:

wieczory-panienskie. pl

:):)

a właśnie jest jeszcze nowa nazwa na pozycjonowanie na tej stronie

Identyfikacja w wyszukiwarkach

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
kolo mnie nikt nie mieszka dolnyslask ma slaba reprentacje na tym forum

noo nie do konca, bo chociaz na "stale" mam meldunek nad Baltykiem to ...

Polibude we Wrocławiu znam dobrze :) (Wydz. Informatyki i Z-nia ;)

a teraz dokladnie piszę ze Strzelina

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja być z Rzeszów  :P ktoś jeszcze z tego pięknego miasta gdzie nie ma co robić przez cały rok?  :D

Jak to nie ma co robic przez caly rok. Masz DUZO czasu aby optymalizowac i pozycjonowac co sie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja być z Rzeszów  ;) ktoś jeszcze z tego pięknego miasta gdzie nie ma co robić przez cały rok?  :hello:

Jak to nie ma co robic przez caly rok. Masz DUZO czasu aby optymalizowac i pozycjonowac co sie da :D

Pierw trzeba się tego nauczyć, a mi na razie to zbyt dobrze nie wychodzi 8) Za Pana ( 8) ) książki się pewnie zabiore ale póki co moją lekturą jest forum 8)

A tak wracając do tematu, chce dodać że ankieta to ankieta i antagonizmy regionalne nie są pogłębiane :P To że większość jest z Kraka to nic nie znaczy, my im jeszcze pokażemy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności