Skocz do zawartości

Centrum optymalizacji


pneuma

Jestem z  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem z

    • spoza granic Polski
      5
    • Polski
      32
    • Krakowa
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Mi wszystko jedno, reprezentuje szczecin wiec wszedzie moge dojechac. Ja wcale nie uwaza ze Szczecin jest slabo reprezentowany, jednak wiekszosc ludzi internetu znam z mojego miasta, a pozycjonerow tutaj ojojo.

Kurde takie male miasto doslownie wioska z tramwajami a jaka konkurencja /:-)

DEJA

ART4WEB

NETPROJEKT

itp.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na temat Szczecina słyszałem dużo dobrego - tam jest bardzo dużo ludzi siędzących w tym temacie, konkurencja jest wszędzie :mrgreen: Ale mi się bardzo podoba, że chociaż na forum większość z nas jest dla siebie konkurencja to wszyscy się lubimy - i tak powinno być, w końcu to nasza pasja a nie wyścig szczurów =D>

i jak z tym spotkaniem?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą, choć czasem dochodzę do wniosku że to wyścig szczurów !.

Wystraczy że przebijesz pozycją innego kolesia a już się boczy.

Współpraca z reguły toczy się do czasu jak jesteś troszkę niżej :-).

Tu na forum jestem bo lubię pisać na forach a że jest to tematyczne tym bardziej. Pozaty może są ludzie którzy mają ciekawe strony nie komercyjne którzy szukają pomocy na temat optymalizacji a takim zawsze chętnie pomogę.

Pozdrawiam

Mariusz.

Ja dalej mogę się spotkać: Pneuma też z krakowa - to może kilka piw pozwoli nam w końcu normalnie się porozumieć a nie zgryźliwie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mogę się spotkać: Pneuma też z krakowa - to może kilka piw pozwoli nam w końcu normalnie się porozumieć a nie zgryźliwie ;-)

No teraz Szook mówisz jak trzeba, co prawda wolę inne trunki niż piwo, ale...

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności