Skocz do zawartości

Centrum optymalizacji


pneuma

Jestem z  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem z

    • spoza granic Polski
      5
    • Polski
      32
    • Krakowa
      9


Rekomendowane odpowiedzi

skro ty z rewala to mozemy jechac juz razem na karpacz bo szczecin jakos po drodze ;-).

NO to może uzbiera się z 15 osób i pomyślimy nad szukaniem miejsca

Pozdrawiam

Mariusz

i zrobimy w koncu seozjazd gwiazd :-)

Szook jest był i będzie bo Szook jest wszędzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hehehe ach te dziewczyny :-) no ale chociaż szook będzie :-).

Kurde chłopaki my się zbieramy na to spotkanie gorzej jak dziewczyny na randkę.

Ja rozumiem konkurnecja itp. Ale kurka na wacie, czasem chociaż warto wiedzieć komu co się piszę, np ty spamerze jeden :-), albo sposób na klikohita ;-). Zawsze można pifko wypić i pogadać, pomyśleć co zrobić by się wzmacniać.

Każdy z nas ma swój ogródek, więc piwko możemy wypić

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chłopaki my się zbieramy na to spotkanie gorzej jak dziewczyny na randkę.

A powiedz mi szczerze - dowiem się czegoś więcej od Ciebie o pozycjonowaniu na takim spotkaniu niż dowiem się tu na forum?

Palicie się do tego spotkania jakby to było niezbędne. Komunikacja za pomocą Internetu jest zupełnie wystarczająca w tej dziedzinie - poza tym robisz smaka na wspólne piwko - jak wyobrażasz sobie takie spotkanie Forumowiczów PiO bez Administratora? Może zapytałbyś Michała czy planuje jakiś przyjazd do Polski i kiedy to bedzie.

Moim zdaniem, takie spotkanie należałoby zorganizować przy jakiejś większej imprezie. Przy rozdaniu np. nagród InetCom czy TerazInternet a nie tak ni przypiął ni przyłatał.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi szczerze - dowiem się czegoś więcej od Ciebie o pozycjonowaniu na takim spotkaniu niż dowiem się tu na forum?

;) sprawdzisz wplyw piwa na glowy pozycjonerow a nastepnie bedziesz mogl okreslic jaki to bedzie mialo oddzwiek w wynikach uzyskiwanych do czasu regeneracji zabitych komorek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, czy uważasz że takie spotkanie ma służyć wyłącznie zdobywaniu wiedzy, może poglądów TAK, czy na tym forum aż tak wiele się dowiesz ?. Uważam że zawsze każdy powie tylko tyleby rozmowa się kręciła

Co by to było gdyby napisał tutaj kilka znaczącycyh porad ?.

A piwo fajna sprawa,

No możesz przyjechać do Polski na nasze piwo :-).

Dlaczego uważasz że taki zjazd a podpinać się pod inną impreze. Jak narazie w Polsce niikt nie docenia medialnie siły pozycjonowania, może to czas właśnie by się spotkać pomyśleć jak wspólnie zdobyć medialną popularność pozycjonowania. Stworzyć taki wizerunek który wskaże uzytkowniką iż jet to bardzo ważny element strategiczny w marketingu intenrnetowym. Może wtedy pojedziemy na taką imprezę :-) się zademonstrować. A nie chłopy się zjadą napaleni na dziewoczki i piwo a będziemy musieli sztukę marketingu uprawiać.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zawsze każdy powie tylko tyleby rozmowa się kręciła

Wydaje mi się że właśnie na tym "piwnym pozycjonowaniu" tak będzie i spotkanie nie wniesie nic nowego do tego co zostało już napisane

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zapytałbyś Michała czy planuje jakiś przyjazd do Polski i kiedy to bedzie.

Ja bym sie z checia spotkal. :lol:

Wydaje mi sie, ze milo jest zobaczy IRL ludzi z ktorymi codziennie ma sie doczynienia.

Niestety na razie przyjazd do Polski jest odlegly jak lato, a to i tak nie jest pewne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Gottenhaffen (czasami zwanego Gdynia), ale obecnie (tymczasowo) mieszkam w NYC.

Tak wiec jak z tego wynika moglbym zrobic zlot z Michalem ;)

Kto sie dolacza?

Ja w przeciwienstwie do Piotrka uwazam ze spotkanie w tzw. realu ( to brzmi jak z jakiegos programu telewizyjnego gdzie chca sie pochwalic znajomoscia slangu) to dobry pomysl.

Nikt mi nie wmowi, ze konwersacje na zywo mozna zastapic emailowaniem lub forum.

Poza tym to zawsze swietna okazja do spotkania i poznania nowych ludzi, a w dodatku z branzy. Jak myslicie dlaczego sa organizowane konferencje typu SES?

Jestem pewien, ze jezeli sie spotkamy na pewno cos ciekawego sie urodzi i kazdy na tym skorzysta.

Nie mowie tutaj tylko o jakims wielkim projekcie, ale wspolpracy i wymianie doswiadczen.

Jezeli chodzi o lokacje to uwazam, ze powinnismy wybrac jakos centralnie.

Tylko pytanie czy jest jakies miejsce, ktore za razem byloby zarazem przyjemne i niezle skomunikowane.

Ja stawiam wszystkim, ktorzy sie pojawia po browarku ( no powiedzmy, ze nie wiecej niz 30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności